Corsair Sabre Pro Güncellemeden Sonra Çalışmıyor.

valdar96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Geçen haftaki bayram indiriminden incehesap üzerinden Corsair Sabre Pro aldım. Mouse'ı ilk taktığımda sorunsuz çalıştı ancak İCue yazılımını yükleyince mouse komple gitti.

3 farklı pcde denedim ama çalışmıyor. Tak çıkar yaptığında hiçbir pc herhangi bir tepki vermiyor. Yeni konular açılmış ve aynı sorunu yaşayanlar var, sanırım bu işin içinde bir bit yeniği var gibi duruyor. Yine de sorunun çözümünü bilen var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
iCUE üzerinde aygıt görünüyor mu? Görünüyorsa ürünün güncelleme kısmı aktif mi? Aynı ürünü kullanıyorum birkaç aydır tek sorun yaşamıyorum ki şuan kullandığım ürün. Ben anlamadım ki bir parti sıkıntılı ürün var sanırım millete o partiden ürün gidiyor.

KS

valdar96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
iCUE üzerinde aygıt görünüyor mu? Görünüyorsa ürünün güncelleme kısmı aktif mi? Aynı ürünü kullanıyorum birkaç aydır tek sorun yaşamıyorum ki şuan kullandığım ürün. Ben anlamadım ki bir parti sıkıntılı ürün var sanırım millete o partiden ürün gidiyor.
İlk başta tanıdı, sonra güncelleme geldi. Güncellemeyi yapınca komple gitti, artık hiçbir şekilde çalışmıyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
İlk başta tanıdı, sonra güncelleme geldi. Güncellemeyi yapınca komple gitti, artık hiçbir şekilde çalışmıyor.
Windows Ayarları > Cihazlar sekmesinden ürünü kaldırın. Sonra USB kablosunu sökün. Daha sonra Windows güç ayarlarınız eğer en yüksek performansta değilse bu ayara alın ve USB kabloyu tekrar takıp kontrol edin.

KS

valdar96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Windows Ayarları > Cihazlar sekmesinden ürünü kaldırın. Sonra USB kablosunu sökün. Daha sonra Windows güç ayarlarınız eğer en yüksek performansta değilse bu ayara alın ve USB kabloyu tekrar takıp kontrol edin.
Hepsini yaptım, bilgisayar zaten en yüksek performans modunda. Sorun sürücüde değil, diğer bilgisayarlarda iCue olmamasına rağmen mouse hiçbir şekilde çalışmıyor. Ürünü inceleme için İnce Hesap'a geri gönderdim. Olurda değişim falan olursa yeni gelen mouse ile aynı sorunu yaşayıp yaşamayacağımdan korkuyorum. Daha önce aynı sorunu yaşayıp, değişimle gelen üründe de aynı sorunu yaşayan kullanıcılar keşfettim. Ya sorunlu bir seri var ya da iCue yazılımı bu donanımla henüz optimize değil ve cihazı bozuyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Hepsini yaptım, bilgisayar zaten en yüksek performans modunda. Sorun sürücüde değil, diğer bilgisayarlarda iCue olmamasına rağmen mouse hiçbir şekilde çalışmıyor. Ürünü inceleme için İnce Hesap'a geri gönderdim. Olurda değişim falan olursa yeni gelen mouse ile aynı sorunu yaşayıp yaşamayacağımdan korkuyorum. Daha önce aynı sorunu yaşayıp, değişimle gelen üründe de aynı sorunu yaşayan kullanıcılar keşfettim. Ya sorunlu bir seri var ya da iCue yazılımı bu donanımla henüz optimize değil ve cihazı bozuyor.
Yazılımda sorun yok aynı ürünü kullanıyorum dediğim gibi ve yazılımım güncel. Bir seri parti üründe sorun olabilir.

Ekran Alıntısı.PNG

KS

valdar96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yazılımda sorun yok aynı ürünü kullanıyorum dediğim gibi ve yazılımım güncel. Bir seri parti üründe sorun olabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 3119
Bu arada şimdi fark ettim ama sizdeki sürüm ile bende kurulu olan sürüm aynı değil. Yazılımı Corsair'in kendi sitesinden en güncel hali ile indirdim. Acaba sorun yeni sürümden kaynaklı yazılımsal olabilir mi?

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
682
Yüksek ihtimal ürün kaynaklı geçmiş olsun diyelim degisim verirler zaten

KS

valdar96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yüksek ihtimal ürün kaynaklı geçmiş olsun diyelim degisim verirler zaten
Teşekkür ederim, daha geleli 1 saat olmuştu, gelir gelmez geri gönderdim. Biraz sinirlerim bozuldu ne güzel Warzone oynayacaktım.:(

KS

valdar96

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Olsun hocam yenisi gelince oynarsiniz nolcak :)
Umarım son cümlede yazdığım durumu yaşamam.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133

Keremain

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar bende bayramda indirimden aldım ve malesef benimde başıma geldi 1 el valorant attabildim en azından

Eren Alp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bende böyle bir sorun olmadı firmware güncellemesi attıktan sonra sana çıkar tak diyor belki onu yapmadan kapatmışsındır sadece bilgi olarak söylemek istedim.

rhchiko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aynı sorun bende de var. Yazılım güncellemesini yaptıktan sonra pc fareyi görmüyor. Son durum nedir ? Değişim ya da iade yapıldı mı ?

hkn.bzSS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
bende de gitti mouse bir anda arkadaşlar güncelledikten sonra

hkn.bzSS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ürünü yolladım, yenisini yollayacaklar tekrar deneyeceğim şans dileyin bana :D. olmaz ise artık iade etmeyi planlıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri