CS GO Oynarken Ekran Donuyor ve Açılmıyor

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Hocam driverları silip 1 eski sürüm kurmayı deneyin, bunun için DDU (Display Driver Uninstaller) programını indirin. Kullanımına YT üzerinden bakabilirsiniz. ardından en son sürümü değil bir önceki sürümü manuel olarak kurun, NVIDIA uygulamasından kurmaya çalışırsanız en son sürümü kuracaktır. Bu yöntem işe yaramazsa tekrar güncel sürümü kurmayı unutmayın.

Mahesvara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
son dediginiz nasil nereden yapicagimi bulamadim. aciklayabilirseniz sevinirim. ayriyetten sistemin ram'ini degistirdim cunku bi kac kez de mavi ekran sorunu vermisti ve ben yanlislikla Amazon'dan renewed bi ram almisim. gelince fark ettim. suan corsair vengeance rgb pro 16gb 4000mhz ram var sistem de
Bios'u tekrar guncelledim ama Sorun hala devam ediyor oyun ya kapaniyor hic bi hata vermeden yada daha once oldugu gibi oyunda ekran kaliyor donuk bi sekilde ve arkadan sesler gelmeye devam ediyor.
Ben ilk defa pc topladim yapmam gereken herseyi yaptim ama bi turlu oyun'dan atma cozulmedi cozulmedi.
Hocam oyunun kurulu olduğu steam kütüphanesine girip oyunun exe’sini bulmanız lazım. C veya D üzerinde kurulu olan Steam klasörünün içinde bu yolu izleyin; SteamApps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo.exe ardından dediğim işlemi yapabilirsiniz. Ya da daha basiti steam üzerinden oyuna sağ tıklayıp oyunun bulunduğu klasörü göster tarzında bir seçenek olması lazım. Şuan telefondan yazıyorum o yüzden teyit edemiyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri