Önemli Eylül Ayının Üyesi: Syqex!

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,078
Selamlar arkadaşlar,

Artık bir gelenek haline dönüşen, PC Hocası Forum'da en aktif, yardımsever ve mesajları ile insanlara destek olan kişilere "Ayın Üyesi" rütbesi veriyoruz. Bu forum tarafından otomatik verilen bir rütbe.

Eylül ayı içerisinde ise bu rütbeyi sırtlayan @Syqex arkadaşımız oldu. Kendisini tebrik ediyorum ve sanırım ikinci rütbeyi alışı.

1664880635821.png

Bu ay kendisine piyasada 1.700 TL civarına satılan ( ) ThermalTake Water 3.0 ARGB 120mm sıvı soğutma hediye ediyoruz.

309379976_10225596315488139_3374392932022912970_n.jpg

Önümüzdeki ay yine "Ayın Üyesi" rütbesini kazanan arkadaşım, katkılarından dolayı ödüllendirilmeye devam edecek. PC Hocası Forum hepimizin. Burayı sağlıklı ve doğru tutmak için biz de elimizden gelen tüm desteği dostlarımızla paylaşmaya özen göstermeye devam edeceğiz :)

Hayırlı olsun.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
hayırlı olsun sanırım bir sıvı soğutma daha kazanmıştı benmi yanlış hatırlıyorum :D

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Güle güle kullanılsın :)

Tebrikler @Syqex

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
işten biraz vakit bulsam yardırcamda bulamıyorum :D ortam samimi oda yetiyor

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
hayırlı olsun sanırım bir sıvı soğutma daha kazanmıştı benmi yanlış hatırlıyorum :D
Ben daha önceden "Ayın Üyesi" rolünü görmüştüm ama bu üyenin ödül kazandığını görmedim.

Mayıs ayının üyesi ve ödülü;
- Neonsin ( GELID Sirocco hava soğutucu )
1664882006924.png

Haziran ayının üyesi ve ödülü;
- Can Akbaş ( FSP Hyper 80+ PRO 650W PSU )
1664882070871.png

Temmuz ayının üyesi ve ödülü;
- Hz.ETQ ( GamePower IceBerg 360mm sıvı soğutucu )
1664882115227.png

Ağustos ayının üyesi ve ödülü;
- rkarayel ( Corsair Void RGB Elite USB kulaklık )
1664882223289.png

Eylül ayının üyesi ve ödülü;
- Syqex ( ThermalTake Water 3.0 ARGB 120mm sıvı soğutucu )
1664882342651.png

AMBARGO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Hayırlı olsun. Her konuda onu görüyorduk normal ayın üyesi olması :)

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,078
Ben daha önceden "Ayın Üyesi" rolünü görmüştüm ama bu üyenin ödül kazandığını görmedim.

Mayıs ayının üyesi ve ödülü;
- Neonsin ( GELID Sirocco hava soğutucu )
Ekli dosyayı görüntüle 8475

Haziran ayının üyesi ve ödülü;
- Can Akbaş ( FSP Hyper 80+ PRO 650W PSU )
Ekli dosyayı görüntüle 8476

Temmuz ayının üyesi ve ödülü;
- Hz.ETQ ( GamePower IceBerg 360mm sıvı soğutucu )
Ekli dosyayı görüntüle 8477

Ağustos ayının üyesi ve ödülü;
- rkarayel ( Corsair Void RGB Elite USB kulaklık )
Ekli dosyayı görüntüle 8478

Eylül ayının üyesi ve ödülü;
- Syqex ( ThermalTake Water 3.0 ARGB 120mm sıvı soğutucu )
Ekli dosyayı görüntüle 8479

Ben yanlış hatırlıyorum o zaman :D

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Ben yanlış hatırlıyorum o zaman :D
Peki hocam, konusu açılmışken,
Bu sistemde daha önceden ödül kazanan herhangi bir üye, birden fazla kez ödül kazanabiliyor mu? Yoksa daha önceden ödül kazanmış olan üye veya üyeler gelecekteki listelerde deaktif sayılıyor ve ödül hakkı daha önceden ödül kazanmamış üyeye mi devrediliyor?

Yani Eylül ayının üyesi "X" kişisi olduysa ve Ekim ayında aktiflik sıralaması X - Y - Z şeklindeyse,
Ekim ayı ödülü tekrardan "X" kişisine mi veriliyor? Yoksa Ekim ayında 2. sırada olan Y kişisi mi ayın üyesi oluyor?

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,078
Peki hocam, konusu açılmışken,
Bu sistemde daha önceden ödül kazanan herhangi bir üye, birden fazla kez ödül kazanabiliyor mu? Yoksa daha önceden ödül kazanmış olan üye veya üyeler gelecekteki listelerde deaktif sayılıyor ve ödül hakkı daha önceden ödül kazanmamış üyeye mi devrediliyor?

Yani Eylül ayının üyesi "X" kişisi olduysa ve Ekim ayında aktiflik sıralaması X - Y - Z şeklindeyse,
Ekim ayı ödülü tekrardan "X" kişisine mi veriliyor? Yoksa Ekim ayında 2. sırada olan Y kişisi mi ayın üyesi oluyor?

Tekrar kazanabiliyor tabii ki. Şimdi yine çok emek verdi, herkesten fazla ilgilendi o arkadaşı es geç dersek haksızlık olur diye düşünüyorum..

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Herkese teşekkürler arkadaşlar. İnceleme için zaman bulamıyorum ve biraz da özgüvenim yok. Yoksa ucuz olarak aldığım kulaklık , klavye ve kule tipi soğutucumun incelemesini de düşünmüştüm. Bir yandan White Ravens isimli arkadaşın dediği gibi ben daha önce ayın üyesi olmadım. İsterdim ama başaramadım işte.

Diğer sorun da bunu ne yapacağım. Param olmadığından dual channel Ram bile alamadım ve biliyorsunuz APU da çift Ram önemli. Kasanın adını markasını bilmiyorum fan desteği yok , 1 egzoz fanı var ona da ben almıştım şimdi bunu taksam o fan boşa çıkacak ve kule tipi soğutucum yatacak. Ne yapsam bilmiyorum fikrinizi almak isterim. Kasanın fotoğrafını da eklerim mesaja.

Önü siyah bir şekilde kapalı olduğu için ekleme ihtiyacı duymadım. Önerilenizi beklerin.

Son düzenleme:

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Tekrar kazanabiliyor tabii ki. Şimdi yine çok emek verdi, herkesten fazla ilgilendi o arkadaşı es geç dersek haksızlık olur diye düşünüyorum..
Bunu ben de düşünmüştüm, "1 kere aldı, bir daha yok" demek doğru değil.
Ama bir yerden sonra bu sistemin boş vakti olan 2-3 üye arasında döngüye girmesi söz konusu gibi.
Yani boş zamanı olan birkaç üye arasında mesaj yazma yarışına dönme ihtimali var gibi duruyor.
Bu durum diğer üyelerin de hevesini törpüleyebilir diye düşünüyorum. Çünkü X - Y - Z üyelerinin boş zamanı olduğu sürece, diğer üyelerin ödül kazanma ihtimalleri ortadan kalkmış gibi oluyor.

En azından şöyle bir şey yapılabilir diye düşünüyorum;
"X" üye ayın üyesi ödülünü kazandıktan sonra 1 veya 2 ay bekleme süresine girebilir.
Yani Ekim ayında ödül kazanan bir üye, bir sonraki ödülünü Aralık veya Ocak ayında elde edebilir.
Bu sayede forumda yardımcı olan diğer üyeler de Ayın Üyesi etkinliğine dahil olmuş olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri