Foruma Yeni Rozet Sistemi Geliyor!

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,076
Selamlar arkadaşlar,

Forumda tüm kullanıcılar artık belli mesaj sayısı, tepki sayısı ve konu adedine ulaştıkça "rozet sahibi" olacaklar. Bu rozetler kullanıcın profesyonelliğini, bazen amatörlüğünü, bazen de gelişmesi gerektiğini yansıtabilecek.

• v1 Örnek: Mesela 500 tepki alan bir kullanıcı, aynı zamanda 100 konusu varsa "SÖZÜ GEÇEN" mantığında bir rozet sahibi olacak. (Rozetlerin adı henüz belli değil. Örnek olsun diye yazıyorum.)

• v2 Örnek: Aynı zamanda foruma 3 haftadır girmemiş bir kullanıcı otomatik olarak "Sesi Soluğu Çıkmıyor" mantığında rozete dönüşecek.

ROZET SAHİBİ OLUNCA NE OLACAK?

Bu sayede iyi rozetlere sahip kullanıcılar ile yeni kullanıcılar veya foruma katkısı az olan kullanıcılar daha rahat ayırt edilebilecek. Haliyle fiyat/performans kralı ürünleri foruma özel ayarladığımızda bu kullanıcılara öncelik tanıyacağız.

Yine ödül sistemi olacak. En iyi rozete sahip 5 kullanıcı arasından çekiliş ile sağlam ürünler de verebiliyor olacağız.

PEKİ KONUYU NEDEN AÇTIM?

İstiyoruz ki rozetleri birlikte belirleyelim. Yani bu rozet bir ekran kartı modeli de olabilir. GT 730 nasıl çok ölü ve giriş seviye bir kart ise, ilk katılan ve yeni olan kullanıcılara bu rütbeler de ayarlanabilir. Fikir alışverişi yaparak güzel rozet isimleri belirleyelim.

Konu altına rozet önerilerinizi bekliyor olacağım :)

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Bilgisayar forumu olduğu için bir bilgisayar bileşeni üzerinden ilerlenebilir gibi geldi bana ama sürekli bileşenlerde yenileniyor mesela rtx 3090 ti koyduk en iyi bileşen dedik 4090 ti çıkınca güncellemeler lazım olacak :D

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,076
Bilgisayar forumu olduğu için bir bilgisayar bileşeni üzerinden ilerlenebilir gibi geldi bana ama sürekli bileşenlerde yenileniyor mesela rtx 3090 ti koyduk en iyi bileşen dedik 4090 ti çıkınca güncellemeler lazım olacak :D

Ekran kartı olarak rozet vermek bilemedim çocukça kaçar mı? :=)

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
812
Taner hocam Mesh kasaları çok sever yeni başlayan üyelere Mesh üye desek :D rahatlar, yeniler..

Bu arada hocam yeri değil bura değil ama bende kolay metin biçimlendirmeler dün geceden belli pasif halde. Genel bir şey mi? @OceanLaB

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,076
KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,076
Taner hocam Mesh kasaları çok sever yeni başlayan üyelere Mesh üye desek :D rahatlar, yeniler..

Bu arada hocam yeri değil bura değil ama bende kolay metin biçimlendirmeler dün geceden belli pasif halde. Genel bir şey mi? @OceanLaB

Aktif hocam ilk kez sizden duydum pasif olduğunu hangi tarayıcıdan giriyorsunuz?

Screenshot_5.png

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri