Foruma Yeni Rozet Sistemi Geliyor!

Moas

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
104
Güzel düşünülmüş hocam elinize sağlık. Rozet olarak mesela öğrenci, stajyer, deneyimli, hoca gibi seviyeli rozetler belirlenebilir hocam. :)
Hocam bence o terimler eğlenceli olmayacaktır, hatta benim görmek bile istemeyeceğim şeyler olacaktır çünkü normal hayatımızda zaten her biri her saniye hayatımızda. Forum hayatımıza ait, bize ait eğlenceli şeyler olması çok çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Mesaja çok geri dönüş alana SÖZÜ GEÇEN deniliyorsa az geri dönüşü olup çok fazla konu açan birine de TAŞI DELEN ünvanı verilebilir :D bıkmadan usanmadan konu açmış adam, hak etmiş olur bence :D @OceanLaB

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Hocam bence o terimler eğlenceli olmayacaktır, hatta benim görmek bile istemeyeceğim şeyler olacaktır çünkü normal hayatımızda zaten her biri her saniye hayatımızda. Forum hayatımıza ait, bize ait eğlenceli şeyler olması çok çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Mesaja çok geri dönüş alana SÖZÜ GEÇEN deniliyorsa az geri dönüşü olup çok fazla konu açan birine de TAŞI DELEN ünvanı verilebilir :D bıkmadan usanmadan konu açmış adam, hak etmiş olur bence :D @OceanLaB
Forum ismi PC Hocası olduğu için aklıma direk öyle geldi. O açıdan düşünmemiştim. .)

Reignover

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Ekran kartları isimleri karışıklık yaratır arkadaşlar kişilerin sahip olduğu ekran kartı gibi gözükür.

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
Gt 730 ölü kart değil ki.

Umit88

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
41
Biraz klasik olur diye düşünüyorum. Daha orijinal şeyler bakıyoruz.
Ekran karti mantikli ama arkadaslarin dedigi gibi guncelleniyor hep,
Bence boyle bir forumda herkesin en buyuk derdi olan FPS uzerinden deger verilebilir, yeni baslayan FPS 20 misal

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
@OceanLaB hocam sıralı rütbe sisteminden başka sorumlardan dolayı bıktım. Ama şöyle olabilir çok fazla inceleme yapana Dedektif/Kaşif rehber konuları açana Yol gösteren Sorun çözene Aranan kişi gibi şeyler daha mantıklı olur. Her unvan alanında güzel. Benim verdiklerim örnek. Geliştirilebilir.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Hocam son sorumun üzerinden neredeyse 1 ay geçti nerede bu rozetler ?
Ya bencede bir düzenleme gelmesi gerekiyor ve başta denilen gibi sözü geçen,eski toprak,HOCA... gibi olsa daha iyi olur özgün olur hem.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri