Goat V4 4070 Super

KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Bitti gitti yani dimi

Yok bunun çözümü

Asl4n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Abi galiba bazı vatan bilgisayar mağazaları erken açtı ben tek kişi olmama rağmen alamadım

Asl4n

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
50km yol gittim ve alamadım

Ben açılır açılmaz girdim parçaları hazırda bekliyor önüme koydular sonra stok bitti dediler

ercanQ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
ben 2. sıradaydım adamlar işlemleri tamamlayıp seri bir şekilde sipariş geçtiler benden sonra gelen arkadaşlarda aldı. saolsunlar.

KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ya gerçekten elimde video var fotoğraf var yardımcı olabilecek yok mu böyle bir şey olur mu ya 6 dk da 450 stok imkansız

lolipop

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ya gerçekten elimde video var fotoğraf var yardımcı olabilecek yok mu böyle bir şey olur mu ya 6 dk da 450 stok imkansız
Bittiğini instagramdan 25 geçe gibi duyurmuş
Benim bildiğim o zamana kadar alinabiliyor olmaliydi

KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
İşte saçmalık burada reis bende bunu diyorum

10:06 da girilen işleme bu geldi

Yani 6 dk da normal çok uzun sürmedi işlemler halloldu herşey okutuldu bu yazı geldi inanmadım ilk önce fotoğrafını çektim bende

Saati video her şeyi var yani itiraz ediyorum abi nasıl

Yok mu ya adminlerden biri bu imkansız şey nasıl olabiliyor çözümü yok mu

Gerçekten elim ayağım titredi öyle kaldım kasada mal gibi

Ekli dosyalar

• IMG-20240511-WA0014.jpg
    IMG-20240511-WA0014.jpg
    321.7 KB · Görüntüleme: 56

Diavelin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
Büyük ihtimal ya sizle ilgilenen kişi yavaştı yada parça teslim ediyorsa ondan geç kaldınız bizde kimseye parça verilmedi sadece işlemi yapıldı ödemeye geçildi direk 3. kişiye kadar alınabildi denilene göre 9 da açılan mağazalar varmış onlar önceden almış ama bu konuya dair kesin bilgim yok

Gökhan SZDNLYN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Levent vatan a sabahın 4 ünde gittim gittiğimde genç bir kardeşimiz gece 12 de gelmiş tamda oturmuş yağmurda bekliyordu!! Kapıdan ilk giren biziz biz alamadık bizden sonraki adam aldı saçmalığa bak. Bizim elimize parçayı verip kasaya yönlendirdiler kasada bizden sonraki adam ödeme yapmış yani özetle 3. Arkadaşa bakan personel hızlı bize bakan uyuşuk diye biz elimizde kutularla kala kaldık sistemi alamadık. Bana Stok verip işlemi bitiriyorsun ama ödeme yapılmadığı için sistem sana ait değil diyorsun böyle saçmalıl olamaz bu iş daha düzgün yönetilebilir yada daha düzgün yönetecek firma ile yapılabilirdi. Dün sabah 8 den beri ayaktayım yağmurda soğukta ayakta bekledik bu kadar benden sonra saat 7 de gelen adam aldı biz alamadık ne diyelim rezalet....

Önce ödeme yapmak lazım demek ki böyle durumlarda.
Önce ödemeyi kabul etmiyorlar. Elimize parçayı verip sonra satışa kapandı alamadınız diyorlar. E benim adıma girdiğin Stok ben nasıl elimdeki ürünü alamıyorum diyorum. Siz ödeme yapamadınız o stoğu başkası aldı diyor böyle bir saçmalık olamaz gerçekten rezalet...

KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Basıcam küfürü 6 dk da neyin stoğu bitiyor reis matematiksel olarak bak vatana geri gidip işlemler kaç sn sürüyor bi ekranın gelmesi kaç sn hesabına mı gireyim gözünü seveyim 6 dk da 450 adet PC nin bitmesine olasılık yok ki 10.20 küsürlerde pchocası bitti dedi benden minimum 14 dk sonra yani ben neden alamadım reis o zaman

Diavelin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
1000023409.jpg

17 adet tek mağaza ya elemanlar hızlıydı yada bilmiyorum artık birinci alamayanlar varken bu kadar satış olması garip bizde de 3 tane satılabildi de 17 nedir arkadaş baya yüksek

KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Saçmalık abi nasıl 6 dk dan önce 17 adet veriliyor da bize gelince mi

Kendi kendimi sansürlüyorum artık

Gerçekten bak Taner hocayı seviyorum severek takip ediyorum
Goat V3 ü annem rahatsızlandı yolda iken çıktı nasip değilmiş dedim
Bunu aylardır bekliyorum dün izin aldım olmadı
Bugün kavga dövüş izin aldım
(Öğretmenim hemde özelde sınava 21 gün kaldı adam kaza yaptım kolum kırıldı 1 gün izin verdi ertesi gün işe çağırdı) düşün tartışmayı
Gittim sabah 7.30da ilk sıradayım
İşlemleri yaparken tamam dedim garanti nasıl mutluyum çocuk gibi kartı uzattım 10:06 red geldi imkansız dedim ya kasa da ki Allah'tan kadındı da bağıramadım gösterdi ekranı fotoğrafını çektim oda haklı elinden ne gelsin sistem hata veriyor lakin 10.06 da nasıl hata veriyor kardeşim...

Artık bi sorumlu bakabilir mi ya

Neredesiniz alooo

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Gerçekten bu kadar mı ya

KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Parasında pulunda değilim daha fazla veririm daha düşük bir kasa toplarım sorun değil gerçekten lakin anlamıyorum PC ye dair bir bilgim yok güvendiğim içinde Taner hocadan olsun dedim ama dönüp bakıyorum da ne diyim ki ya canınız sağolsun eyvallah olan iki günüme izin alıcam diye kurumda ettiğim kavga heves meves şimdi ne yapıcam kaygısı

Teşekkürler gerçekten

Diyeceklerim bu kadar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240511-121251.jpg
    Screenshot_20240511-121251.jpg
    295.9 KB · Görüntüleme: 63

hkn345

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Parasında pulunda değilim daha fazla veririm daha düşük bir kasa toplarım sorun değil gerçekten lakin anlamıyorum PC ye dair bir bilgim yok güvendiğim içinde Taner hocadan olsun dedim ama dönüp bakıyorum da ne diyim ki ya canınız sağolsun eyvallah olan iki günüme izin alıcam diye kurumda ettiğim kavga heves meves şimdi ne yapıcam kaygısı

Teşekkürler gerçekten

Diyeceklerim bu kadar
Selam telefonla arasaydın almıştın hocam. Ben kredi kartı güvenliğe düştüğü için banka red verdi. Bu yüzden alamadım . Çok uğraştın almak için ama kısmet diyelim.

KS

TFT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Kısmeti falan yok hocam bir saçmalık var kadın iki defa denedi birinde ekran başında bende vardım yani ya bittiği geç söylendi ama 6 dk da bitmesi imkansız yada başka bir şey bilmiyorum yani sadece üzülüyorum

Parasıyla yeniden toplarım ama bunca emek uğraş tartışma çaba heves boşuna gitti yani 6 dk da mı yani

Ve şuan hiç bir admin cevapta vermiyor en çok koyan o

hkn345

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Kısmeti falan yok hocam bir saçmalık var kadın iki defa denedi birinde ekran başında bende vardım yani ya bittiği geç söylendi ama 6 dk da bitmesi imkansız yada başka bir şey bilmiyorum yani sadece üzülüyorum

Parasıyla yeniden toplarım ama bunca emek uğraş tartışma çaba heves boşuna gitti yani 6 dk da mı yani

Ve şuan hiç bir admin cevapta vermiyor en çok koyan o
Haklısın hocam.

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
sistem goatv4 video yayınlandığı vakit satışı olsaydı sen almıştın abi
diğer sistemler cumartesi satışı açılsın demi
gerçekten fırsatçılara olan tanıdınız. elinizle alın karşimm bizden dediniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri