Goat V4 4070 Super

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
ha bire işlemcimi değiştirecek?
40k üzeri para verecek amd alması daha mantıklı iş yapmış olmaz mı ?
f/p bütçe dostu değil mi amd ?
intel soket düşmanı ? işlemciler çok mu iyi ?
13400f ile 14400f arasında ne fark var ?
amd yeni işlemciler ile piyasa geldiklerinde, hocamız daha güncel işlemci ile yoluna devam edebilir.
intel de max 14700kf veya 14900 kadar çıkar ki bunlar ciddi maliyetler.

supi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
40k üzeri para verecek amd alması daha mantıklı iş yapmış olmaz mı ?
f/p bütçe dostu değil mi amd ?
intel soket düşmanı ? işlemciler çok mu iyi ?
13400f ile 14400f arasında ne fark var ?
amd yeni işlemciler ile piyasa geldiklerinde, hocamız daha güncel işlemci ile yoluna devam edebilir.
intel de max 14700kf veya 14900 kadar çıkar ki bunlar ciddi maliyetler.
Linkteki işlemci onu uzun süre götür. Amd işlemciye lafım yok fakat halen. İntel ve Nvidia ikilisi daha stabil ve sorunsuz der Recep Baltaş.

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Linkteki işlemci onu uzun süre götür. Amd işlemciye lafım yok fakat halen. İntel ve Nvidia ikilisi daha stabil ve sorunsuz der Recep Baltaş.
intel genel kullanım olarak görürüm bende. oyun dışı bir çok alan da da başarıyla iş yükünü üstlenir.
amd sadece oyun için mobil de snapdragon gibi görüyorum :)
pc kullanım amacına göre işlemci seçilme tarafındayım. ve f/p konusunda da üzmeyecekse neden intel veya amd olmasın mantığında hareket ederim.

AhmetCanCamli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kardeş sen boş ver hayıflananları sana bu ilanı atmak için üye oldum bende tesadüf gördüm senin belliki ihtiyacın var adam 35 koymuş hemen al. Diğer arakadaşlar almasın bu adamın ihtiyacı var belli.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-pc-goat-v4-sifir-rtx-4070-1172282196/detay

Ben alanlardanım İstanbul'da bir Avm içinde Vatan şubesine gittim Avm 10:00 açıldı ben atladım direkt vatana sağ olsun hızlı bir şekilde satışı yaptılar. fakat ardımdaki bir bayan vardı alamadı ona üzüldüm döndüm ona diyecem al benim hakkım sana diye sonra baktım hali vakti yerinde gibi duruyor vaz geçtim dışarıda arabada gördüm ha dedim iyi ki ona vermemişim diye hülasa üsteki en ihtiyacı olan arkadaş bu ilandakini alsın. not: ilanla alakam yoktur tesadüf gördüm haybeden dolandırılmayın.
gördüm bu arkadaşı kendisine yazdım ama daha dönmedi akşam saat 20.00 civarında yazmıştım satmaz ise alırım ondan

pcalacagim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İns kardeşim çünkü benim irsaliyede sadece fiyat var herhangi bir donanım ismi yazmıyor sadece ödenen ücret yazıyor senin de öylemi senden ricam isimleri ve önemli bilgileri kapatıp buraya koyabilirmisin bı bakayim inan iptal olacak diye çok endiseleniyorum
ustam dün akşam aradılar gittim aldım kasayı problem olmadı söylemek istedim sana da

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri