Önemli Hangi İnterneti Kullanıyorsunuz? (Şubat 2023 Güncel)

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
max 300tl bandında 500-1000mbps paketler var mıdır ben baktım bir kaç firmaya da tek tük var.

Darfa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Türk Telekom 16mbps paketi kullanıyorum. Tam detayları bilmiyorum ama genel olarak yakın değerler.

Ücret: 100TL civarı
Taahhüt: 24 ay (8 ay civarı kaldı)
Hız: 10Mbps download , 0.6 upload
Ping: 30-50 arası

Memnuniyet: Kopma sıkıntısı yaşamadık ama paketteki hızı alamıyor olmamız kötü. 2 cihaz bağlansa internet çöküyor gibi oluyor. Altyapı olmadığından mecbur katlanıyoruz. Altyapı yoksa almayın daha iyi gibi bir şey.
Benim hızlarda aynı bu şekilde maalesef altyapı sıkıntısı. Video edit yapıyorsun, youtube kanal açsana diyen arkadaşlarıma upload hızımı gösteriyorum

Mertcan39

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Comnet 500 Mbps paket.

Ekli dosyalar

• photo_2023-01-28_17-26-04.jpg
    photo_2023-01-28_17-26-04.jpg
    25.8 KB · Görüntüleme: 14

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
Türk Telekom - Hipernet
24 Ay Taahhüt (23 kaldı) - 269₺
Ping: 7-10 ms
Hız: 100 Mbps download, 8 Mbps upload

Memnuniyet seviyem: Gayet memnunum. Diğer ISS'lere göre bir tık fazla ödüyorum fakat 3-5 fazla vereyim kafam rahat etsin modundayım. Türk Telekom'un altyapımın imkanları dahilinde bana sağladığı hizmetten ve kaliteden memnunum.

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Türk Telekom 16mbps paketi kullanıyorum. Tam detayları bilmiyorum ama genel olarak yakın değerler.

Ücret: 100TL civarı
Taahhüt: 24 ay (8 ay civarı kaldı)
Hız: 10Mbps download , 0.6 upload
Ping: 30-50 arası

Memnuniyet: Kopma sıkıntısı yaşamadık ama paketteki hızı alamıyor olmamız kötü. 2 cihaz bağlansa internet çöküyor gibi oluyor. Altyapı olmadığından mecbur katlanıyoruz. Altyapı yoksa almayın daha iyi gibi bir şey.
Bulunduğunuz bölgeye hizmet veren Airfiber sağlayıcısı varsa Airfiber'e geçin en mantıklısı :)

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Kablonet VDSL 75 MBit paket 154TL 24 ay taahhütlü aralık sonu gibi abonelik yaptım.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bulunduğunuz bölgeye hizmet veren Airfiber sağlayıcısı varsa Airfiber'e geçin en mantıklısı :)
Ne anlama geliyor bilmiyorum ama bir kaç ay içinde taşınacağınız gittiğimiz yerde güzel bir internet olur herhalde. Bana kalsa interneti araştırıp giderim de büyükler dinlemiyor.

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Ne anlama geliyor bilmiyorum ama bir kaç ay içinde taşınacağınız gittiğimiz yerde güzel bir internet olur herhalde. Bana kalsa interneti araştırıp giderim de büyükler dinlemiyor.
Şimdiden hayırlı olsun umarım gideceğin yerde 1000 mbps internet vardır.

AirFiber çanak anten tarzı bir şey takıyorlar genellikle çatınıza takarlar. Oradan evinize kablo çekiyorlar. AirFiber sisteminde uzaktaki sunucuya bağlanıp aynı starlink gibi internet sunuyorlar.

Bildiğim kadarıyla baya hızlı oluyor internet kutusu firmasında 50 100 mbps gibi paketler mevcut.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Şimdiden hayırlı olsun umarım gideceğin yerde 1000 mbps internet vardır.

AirFiber çanak anten tarzı bir şey takıyorlar genellikle çatınıza takarlar. Oradan evinize kablo çekiyorlar. AirFiber sisteminde uzaktaki sunucuya bağlanıp aynı starlink gibi internet sunuyorlar.

Bildiğim kadarıyla baya hızlı oluyor internet kutusu firmasında 50 100 mbps gibi paketler mevcut.
Duymuştum bunu yaptıran tanıdıklar vardı ismi ilk defa duydum. Taşınırız diye yaptırmadılar diye biliyorum. 1000 Mbps olsa da almazlar maksimum 150tl falan verirler internete ona da ne kadar gelir bilmiyorum.

Celil

Forum Geliştiricisi
Forum Geliştiricisi
Tepki
55
Duymuştum bunu yaptıran tanıdıklar vardı ismi ilk defa duydum. Taşınırız diye yaptırmadılar diye biliyorum. 1000 Mbps olsa da almazlar maksimum 150tl falan verirler internete ona da ne kadar gelir bilmiyorum.
bu firma haziran 2023'e kadar fiyatı yükseltmeyeceklerini yazmış. 100 mbps 110 TL aylık gayet uygun :) taşınınca bir düşünürsün.

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
• İnternet Servisi: Gıbırnet
• Ödediğim ücret: 110 TL
• Taahhüt sürem: Yok
• Aldığım hız: 100 Mbps download, 7.5 Mbps upload
• Ping: Minimum 15
• Memnuniyet: Akşam başvurdum,evrakların fotoğraflarını attım,ertesi gün ekipler bağlamaya geldi ve tabii ki fiyat.
• Şikayetlerim: Teknik ekibin yeterince bilgili olmadığını düşünüyorum.Modemimde otomatik ıp almama sorunu vardı,bana dedikleri tek şey modeminizi sıfırlayın deyip hattınıza kadar dsl geliyor,şikayet kaydıda oluşturamayız böyle dediler.Uzaktan vs bağlanın bakın dedim,modemden arıza kodlarını yolladım ama fayda etmedi.En sonunda bilgisayardan sorun gider ile ve telefondan da manuel dns girip otomatiğe çekince düzeldi.

Anıl Can

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Ben Turkent kullanıyorum;

• Ödediğim ücret: 250 TL (Geçeli 2 Ay Olduğu İçin Eski Fiyatdan Ödüyorum Hala)
• Taahhüt sürem: Yok
• Aldığım hız: 92 Mbps download, 7.5 Mbps upload
• Pin: 4,5 Arası
• Memnuniyet İlk Aylar Çok Sapıtıyordu Garip Garip Düşüşler Yaşıyordu Kopmalar Son 2 Haftadır Sıknıt yok Düzgün Çalışıyor Ama Şuan İyi Memnunum

Haydut54

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Screenshot_20230202-182312.png

Hocam sizce internetim iyi mi ben pek anlamıyorum 120 TL felan ödüyoruz

#Syqex hoacm nasıldır sizce

Syeqex

Syqex

Son düzenleme:

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Superonline kullanıyorum bugün arayıp 24 e 6 interneti 250ye çıkarttıklarını söylediler şimdi milleniye geçmeyi düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri