Kasa Uzaktan Kumanda Sorunsalı

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Gamepower Horizon model bir kasam var Uzaktan kumandası var ışık fan ayarı vs için dün gece çalışan kumanda bugün çalışmıyor pili söktüm taktım yaklaşık 6 aylık bir kasa ne gibi bir sorun olabilir? bilgisi olan yardımcı olabilir mi teşekkürler.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Gamepower Horizon model bir kasam var Uzaktan kumandası var ışık fan ayarı vs için dün gece çalışan kumanda bugün çalışmıyor pili söktüm taktım yaklaşık 6 aylık bir kasa ne gibi bir sorun olabilir? bilgisi olan yardımcı olabilir mi teşekkürler.
Kablosu takılımı kontrol edin.

KS

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Kablosu takılımı kontrol edin.
kumandaya basınca ucundaki küçük yerden kırmızı ışık geliyor yanı kumanda çalışıyor acaba kasayı açıp kablolarda bir sıkıntı var mı diye baksam mı? ve nereye bakmam gerekiyor sizce önemli olarak ? yardımcı olursanız sevinirim

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
kumandaya basınca ucundaki küçük yerden kırmızı ışık geliyor yanı kumanda çalışıyor acaba kasayı açıp kablolarda bir sıkıntı var mı diye baksam mı? ve nereye bakmam gerekiyor sizce önemli olarak ? yardımcı olursanız sevinirim
Kontrolcüye bakmanız gerekebilir.

KS

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Kontrolcüye bakmanız gerekebilir.
yani baktım da çok anlamıyorum tam bütün kablolar takılı kontrölcü de yerinde de duruyor aynı zamanda koltuk kasaya çarptı sadece acaba bişey mi oldu nasıl hallederiz bunu ya

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Garanti falan varsa servise verseniz iyi olabilir , buradan nasıl yardımcı oluruz bende bilemiyorum.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,242
Kontrolcunun alıcı gözu kumandayı görmüyor büyük ihtimalle düşmüş vs olabilir kasanın yan kapaklarını açıp kontrol edin kontrolcü üstündeki kabloları takip edin alıcıyı bulursunuz eğer düşmüş vs ise açığa alın

KS

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Kontrolcunun alıcı gözu kumandayı görmüyor büyük ihtimalle düşmüş vs olabilir kasanın yan kapaklarını açıp kontrol edin kontrolcü üstündeki kabloları takip edin alıcıyı bulursunuz eğer düşmüş vs ise açığa alın
teşekkür ederim açtım baktım düşmüş derken nasıl bir şey kendisi ona göre bakayım çünkü açtım az böyşle oynadım falan ama herhangi bir sorun yok kumanda da çalışıyor kabloları takip ettim hep gittiği yerler belli zaten o göz dediğiniz nasıl bişeydir acaba

Kontrolcünün antenlerine bakın.
anten derken açarsanız sevinirim baya bilgsizim

keremtrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
teşekkür ederim açtım baktım düşmüş derken nasıl bir şey kendisi ona göre bakayım çünkü açtım az böyşle oynadım falan ama herhangi bir sorun yok kumanda da çalışıyor kabloları takip ettim hep gittiği yerler belli zaten o göz dediğiniz nasıl bişeydir acaba

anten derken açarsanız sevinirim baya bilgsizim
çözüm buldun mu dostum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri