Linkteki Gibi Kasa Tavsiyesi (3 Ağustos 2022)

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Merhaba Dostlar,

Boş kasa arıyorum, fana psu'ya ihtiyacım yok. Şu anki kasam kargo sırasında hasar gördü. Aktif olarak kullanıyorum sorun teşkil etmiyor ancak değiştirmek istiyorum. Şu anki kasam ise şu;

Önü mesh, geniş kasa önerilere açığım. Kasa boş olacağı için çok bütçe çıkmak istemiyorum, max 800 ideal.

Moderatörün son düzenlenenleri:

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam o fiyata soğutması ışıklandırması iyi olan 0 kasa en son baktığımda yoktu, ek seçenek olarak şunu önerebilirim (kendim de öyle yaptım) 1.200-1500 liralık kasalar 2.elde yarıya kadar rahat düşüyor. Dark guardian pro, aerocool airhawk duo, bitfenix nova mesh gibi kasalar çok tatlı olur, değerlendirebilirsiniz. Bütçe 1000 civarına çıkarsa 0 da var o fiyata

KS

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Hocam o fiyata soğutması ışıklandırması iyi olan 0 kasa en son baktığımda yoktu, ek seçenek olarak şunu önerebilirim (kendim de öyle yaptım) 1.200-1500 liralık kasalar 2.elde yarıya kadar rahat düşüyor. Dark guardian pro, aerocool airhawk duo, bitfenix nova mesh gibi kasalar çok tatlı olur, değerlendirebilirsiniz. Bütçe 1000 civarına çıkarsa 0 da var o fiyata
Hocam fan veya psu ihtiyacım yok. Kendi pcmi topladım. Fanlarımı PSU'mu kendim aldım. Benim kasamın özellikleri gibi, olursa daha iyisi olan boş kasa arıyorum. İçinde hiçbir şey olmasına gerek yok dediğim gibi. Önceki kasamın fanlarını yenisine takarım.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam fan veya psu ihtiyacım yok. Kendi pcmi topladım. Fanlarımı PSU'mu kendim aldım. Benim kasamın özellikleri gibi, olursa daha iyisi olan boş kasa arıyorum. İçinde hiçbir şey olmasına gerek yok dediğim gibi. Önceki kasamın fanlarını yenisine takarım.
Pardon hocam kasa boş olacağı cümlesinden PSU olmayacak şekilde boş anlami çıkardım kusura bakmayın, lian li olması lazım dediğiniz özelliklerde bakayım modellere

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
İyi bir indirim olmadığı sürece 800 TL'ye bulmak zor.
Belki bir ihtimal bulabiliriz ama çokta iyi bir marka/model olmayacaktır.
RGBGamer - GamerX - ZXGamer gibi ne olduğu belirsiz random markalardan bulunur.
Onlara da 700-800 TL vermek pek mantıklı olmaz.

"Kasam hasarlı ama işimi görüyor" demişsin.
Ben bir süre daha idare etmeni ve geçen süre içerisinde bütçene ekleme yapmanı öneririm.
1659622974365.png
1659622806647.png

1659622672499.png
1659622754474.png

KS

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
İyi bir indirim olmadığı sürece 800 TL'ye bulmak zor.
Belki bir ihtimal bulabiliriz ama çokta iyi bir marka/model olmayacaktır.
RGBGamer - GamerX - ZXGamer gibi ne olduğu belirsiz random markalardan bulunur.
Onlara da 700-800 TL vermek pek mantıklı olmaz.

"Kasam hasarlı ama işimi görüyor" demişsin.
Ben bir süre daha idare etmeni ve geçen süre içerisinde bütçene ekleme yapmanı öneririm.
Ekli dosyayı görüntüle 3881Ekli dosyayı görüntüle 3875
Ekli dosyayı görüntüle 3873Ekli dosyayı görüntüle 3874
Atmış olduğun ürünlerde fan olduğu için bu fiyat bandına çıkmış, ki bu da gayet normal. Dediğim gibi tamamen boş olursa benim fiyat aralığımda olur ancak ben baktığım zaman rush markası dışında pek bulamadım. Belki başka bir marka bilen vardır diye tavsiye istedim.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Atmış olduğun ürünlerde fan olduğu için bu fiyat bandına çıkmış, ki bu da gayet normal. Dediğim gibi tamamen boş olursa benim fiyat aralığımda olur ancak ben baktığım zaman rush markası dışında pek bulamadım. Belki başka bir marka bilen vardır diye tavsiye istedim.
Firmalardan kolay kolay fansız kasa alamazsın. Aynı şekilde kasa fanlarını da harici olarak vermiyorlar.
İster fansız kasa iste, ister kasasız fan iste. Her şekilde sana "Kasayı al, fanları çıkartırsın" derler.
Diğer türlü ikinci el veya outlet kasalar bulabilirsin. Onlarda da coinflip söz konusu.
Aldığın kasa sağlam mı, ya da kargoda sorunsuz hasarsız gelecek mi belli değil.
Bir sorun yaşarsan garanti veya muhatap bulamayacaksın vs. vs. vs.
Zaten bütçen kötü değil, 200-300 TL bulduğun zaman sıfır kasalar alabiliyorsun.
İstiyorsan elindeki fazladan fanları satar, aldığın sıfır kasayı yine 700-800 TL civarına mal edebilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri