Neden Her Güç Kaynağına Güvenmi̇yoruz?

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
aynı sekilde

ne oluyor dedim galiba yerli psu üreticez. dedim bi an

abi zaten platoon, gamebooster, powerboost, frisby, hadron gibi markalar alınmaması lazım ne korumaları var ne de doğru dürüst performansları o yüzden her forumda basbas bağırıyor insanlar psu değiştirin diye allahtan pc hocası sistemlerde kötü güç kaynağı kullanmıyor hiç

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,956
abi zaten platoon, gamebooster, powerboost, frisby, hadron gibi markalar alınmaması lazım ne korumaları var ne de doğru dürüst performansları o yüzden her forumda basbas bağırıyor insanlar psu değiştirin diye allahtan pc hocası sistemlerde kötü güç kaynağı kullanmıyor hiç
Bu forumdada var bir kaç adet “toxic” psu önemsiz ikiside bronze zaten diyen şahıslar

ilkeryuksel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Hemen Psu mu kontrol ettim ve ozelliklerine baktigimda ust performans bir psu ya sahip olmanin gururunu yasadim!

COUGAR GEX850 850W 80+ GOLD
Sertifikalar CCC, CE, EAC, FCC, RoHS, TUV Korumalar OCP, OPP, OVP, UVP, SCP & OTP

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,102
Ramapge de bence aynı kategoride

ardateo

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
857
Nasıl bir psu o psu tanrıçası mı
tüm korumalar derken

OCP (Aşırı Akım Koruması):✓OVP (Aşırı Gerilim Koruması):✓UVP (Düşük Gerilim Koruması):✓SCP (Kısa Devre Koruması):✓OTP (Aşırı Sıcaklık Koruması):✓OPP (Aşırı Güç Koruması):

CE:✓FCC:✓CB:

bunlardan bahsediyordum hepsi bukadar değilmiydi psu sharkoon coolzero 750w

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri