PC Hocası Forum Admin Alım Duyurusu

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,077
Selamlar arkadaşlar,

Forumda Uğur arkadaşımız vardı biliyorsunuz. Kendisi farklı bir iş dalına geçiş yaptığı için artık forumla ilgilenemediğinden dolayı yerine bir forum yöneticisi (Admin) alacağız. Bu arkadaşımızdan beklentimiz şu şekilde olacak;

1-) Forumla aktif şekilde ilgilenip konulara doğru ve uygun öneriler yapabilmeli.
2-) Kullanıcıları yeri geldiğinden uyarmalı, yanlış davranışta bulunanları uzaklaştırmalı ve forumun doğruluğunu korumalı.
3-) Teknik konularda destek olabilmeli. Bilmediği konularda doğruları araştırarak konulara "özgün şekilde" fikirlerini yazabilmeli.
4-) Türkçe dil kullanımı iyi olmalı. Nokta nerede konur, virgül ne zaman kullanılır, forum içeriği nasıl idare edilir bilmeli.

Bu vasıfları taşıyan arkadaşımızın başvurusunu kendisini tanıtacak şekilde ve forumdaki nicki ile birlikte [email protected] göndermesini rica ediyoruz.

PC Hocası olarak yeni admin arkadaş veya arkadaşlarımız bizden ürün desteği, ücret ve her türlü konuda yardım alacaktır. Detayları başvuran ve başvurusu onaylanan kişi ile paylaşacağız.

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Selamlar arkadaşlar,

Forumda Uğur arkadaşımız vardı biliyorsunuz. Kendisi farklı bir iş dalına geçiş yaptığı için artık forumla ilgilenemediğinden dolayı yerine bir forum yöneticisi (Admin) alacağız. Bu arkadaşımızdan beklentimiz şu şekilde olacak;

1-) Forumla aktif şekilde ilgilenip konulara doğru ve uygun öneriler yapabilmeli.
2-) Kullanıcıları yeri geldiğinden uyarmalı, yanlış davranışta bulunanları uzaklaştırmalı ve forumun doğruluğunu korumalı.
3-) Teknik konularda destek olabilmeli. Bilmediği konularda doğruları araştırarak konulara "özgün şekilde" fikirlerini yazabilmeli.
4-) Türkçe dil kullanımı iyi olmalı. Nokta nerede konur, virgül ne zaman kullanılır, forum içeriği nasıl idare edilir bilmeli.

Bu vasıfları taşıyan arkadaşımızın başvurusunu kendisini tanıtacak şekilde ve forumdaki nicki ile birlikte [email protected] göndermesini rica ediyoruz.

PC Hocası olarak yeni admin arkadaş veya arkadaşlarımız bizden ürün desteği, ücret ve her türlü konuda yardım alacaktır. Detayları başvuran ve başvurusu onaylanan kişi ile paylaşacağız.
Hocam bir forum şablonu varmı birde yaş sınırı var mıdır?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Her kural uyuyor ama bilemedim. Ayrıca 16 yaşındayım zaten.

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Forum şablonu yok. Herkes istediği şekilde başvurabilir. Yaş sınırımız da yok ama bilgi biraz da tecrübe ve yaş olduğu için +20 yaş arkadaşları daha çok dinlemek isteriz.
Biz yinede başvuralım hocam sizde haklısınız tabikide eğer bir yardım gerekirse hep buradayız zaten

wappeN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Hocam aslında bir şablon verseniz ya da google form daha iyi olur diye düşünüyorum.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Başvuru yaptım , hayırlısı :D .

wappeN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Şablon derken hocam ? Konu yerine başlığı yazıp direkt açıklamaya göre yazımı yazıp mail attım ? Yoksa yanlışmı yaptım ? :D
Genelde başvurular da örnek olarak :

Ad :
Soyad :

diye gittiği için sordum neye göre yaptınız diye. :D

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Adı:
Soyadı:
Forumda ki toplam mesaj: