PC Hocası Yeni F/P Sistem Toplama Rehberi Hk.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,102
Link paylaşıldı arkadaşlar. Şuan pasif durumda. 18:00'da aktif olacak. Forum kullanıcıları erkenden girip alabilir. Herkesin 1'er adet alma hakkı olacak. YouTube'da ise 18:05'de aktif olacak.

recepramazan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Selamlar arkadaşlar,

Bugün yayınlanacak sistem toplama rehberi İtopya ile birlikte PCH Medal X4 adı ile çıkacak. Fiyatı 9.000TL'nin altında olup, piyasanın şu anda en iyi fiyat kombinasyonuna sahip sistemi. GTX serisi ekran kartı yer alırken, bazı parçaları "mecbur" kullanmak durumunda kaldım. Kaliteli ama çok gördüğümüz parçalar.

Ancak alternatif özelleştirme kısmına baya seçenek eklendi. Oradan "ufak artışlar" ile değiştirebilmeniz mümkün.

STOK DURUMU

• Web'e özel stok sayısı: 200 adet
• Mağazalara özel stok sayısı: 90 adet (30 Acıbadem, 30 Beylikdüzü ve 30 Ankara Söğütözü)
• TOPLAM STOK: 290 adet

VİDEO VE ÜRÜN YAYINI

Video saat 18:00'da yayında olacak. Fakat forumdaki arkadaşlara özel olarak 5 dakika önceden BU KONU ALTINDA güncelleme yaparak linki paylaşacağım. Foruma özel stok yapacaktık ama, geçen biraz satın alımlarda çok yordular bizi. O yüzden bir sonrakine daha oturaklı olacak :)

GÜNCELLEME: SİSTEMİN LİNKİ

Arkadaşlar videoyu şu anda yayına aldım. Size de linki önceden iletiyorum. Saat 18:00'da aktif olacak bilginiz olsun.

• LİNK:

(ŞUAN PASİF DURUMDA. 18:00'da aktif olacak. YouTube'da ise 18:05'de aktif olacak. 5 dakika forum kullanıcılarının ekstra süresi var. Bilginiz olsun.)
link anasayfaya atıyor

ozer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Ne kadar beyler bakabilen var mı?

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
8000TL'ye daha yeni apu sistem toplayan arkadaşım ağlıyor şu an :D 3-4 stok güzel fiyatlı 1660S gelmez mi ? @OceanLaB

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Arkadaşlar 5500 e yükseltin eğer işlemciden memnun değilseniz arada çok fiyat farkı yok.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri