Önemli Duyuru PC Hocası Yeni Sistem Detayları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Stoklar bitti sanırım. Mağazada olan kaldımı hala?

AGKS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Ama siz parayı sizin ödeceğiniz şekilde konuştuysanız ya da öyle dile getirdiyseniz maalesef mağaza haklı konumda oluyor. Çünkü sistemi aldığınıza dair faturaya ve irsaliye kısmına imza falan atıyorsunuz ve 18 yaş altının imzaları hiç bir resmi evrakta geçerli sayılmıyor.
İtopya her türlü haksız, ben de 18 yaşın altındayım ama sistemi aldım, itopyanın bir dediği bir dediğini hiçbir zaman tutmuyor, zamanında itopyadan tek başıma papara ile sistem aldım hiç sıkıntı etmediler, bugün paparayla almaya çalıştım sıkıntı ettiler, bir gün mouse aldım mağazadan sıkıntı etmediler, başka zaman 200tllik ssd almaya gittim 18 yaşın altındasın diyip vermediler, yani müşteri hizmetlerine soruyorum ama onun dediği de doğru olmuyor, bugün de sistemi alamayacaktım az kalsın neyse ki banka hesabım vardı parayı ona çekip itopyanın ibanına attım öyle aldım, arkadaş da benden sonraydı tüm gün bekledik ben aldım ama o alamadı, onun adına ben de üzüldüm, keşke itopya daha düzgün bilgi verse de ona göre hazırlansak

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
İtopya her türlü haksız, ben de 18 yaşın altındayım ama sistemi aldım, itopyanın bir dediği bir dediğini hiçbir zaman tutmuyor, zamanında itopyadan tek başıma papara ile sistem aldım hiç sıkıntı etmediler, bugün paparayla almaya çalıştım sıkıntı ettiler, bir gün mouse aldım mağazadan sıkıntı etmediler, başka zaman 200tllik ssd almaya gittim 18 yaşın altındasın diyip vermediler, yani müşteri hizmetlerine soruyorum ama onun dediği de doğru olmuyor, bugün de sistemi alamayacaktım az kalsın neyse ki banka hesabım vardı parayı ona çekip itopyanın ibanına attım öyle aldım, arkadaş da benden sonraydı tüm gün bekledik ben aldım ama o alamadı, onun adına ben de üzüldüm, keşke itopya daha düzgün bilgi verse de ona göre hazırlansak
Burada "personel kaynaklı" bir sıkıntı var gibi görünüyor.
Belki "itopya" mağazasında yetkili biriyle konuşup orta yol bulunabilir.

Telefon ile müşteri temsilcisini ararsanız sadece olumsuz cevap alırsınız.
Ben geçenlerde aradım çok basit bir soru sormak için, kadın sorduğum soruyu anlamıyordu.
Üstüne resmen benimle eski sevgili gibi tartışıyordu. Sürekli sözümü kesiyor, sesini yükseltiyordu falan.
Kendisini uyardım ve başkasına aktarmasını istedim, aktarmıyordu. Sonra zorla başkasına aktarmasını sağladım.

Açıkçası bu sorun için bir çözüm sunabileceklerini sanmıyorum. Yani "Haa bizim personel hata etmiş, gelin aynı özelliklerde aynı fiyattan bir sistem satalım" derlerse güzel olabilirdi, ama böyle bir şey deme ihtimalleri yok gibi bir şey. Biraz "personelin insafına" kalıyor. Onun yerine belki hatalarını telafi etmek için indirim vb. şeyler yapabilirler. Yine de görüşüp durumu yetkili birine aktarmakta fayda var. En azından denenebilir.

AGKS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Burada "personel kaynaklı" bir sıkıntı var gibi görünüyor.
Belki "itopya" mağazasında yetkili biriyle konuşup orta yol bulunabilir.

Telefon ile müşteri temsilcisini ararsanız sadece olumsuz cevap alırsınız.
Ben geçenlerde aradım çok basit bir soru sormak için, kadın sorduğum soruyu anlamıyordu.
Üstüne resmen benimle eski sevgili gibi tartışıyordu. Sürekli sözümü kesiyor, sesini yükseltiyordu falan.
Kendisini uyardım ve başkasına aktarmasını istedim, aktarmıyordu. Sonra zorla başkasına aktarmasını sağladım.

Açıkçası bu sorun için bir çözüm sunabileceklerini sanmıyorum. Yani "Haa bizim personel hata etmiş, gelin aynı özelliklerde aynı fiyattan bir sistem satalım" derlerse güzel olabilirdi, ama böyle bir şey deme ihtimalleri yok gibi bir şey. Biraz "personelin insafına" kalıyor. Onun yerine belki hatalarını telafi etmek için indirim vb. şeyler yapabilirler. Yine de görüşüp durumu yetkili birine aktarmakta fayda var. En azından denenebilir.
ben de sordum o da sordu, sıkıntı olmaz dediler, alırken sıkıntı çıkardılar

Leuna

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
48

Kesinlikle katılıyorum. Donanımlı ve kapsamı geniş bir mağaza olsa da müşteri hizmetleri konusunda rezalet ve vasat bir sistemleri var. Dediğiniz gibi bir çalışanı A dese diğeri B diyor bunun önüne geçmedikleri taktirde her geçen gün daha da müşteri kaybedeceklerdir. Fakat alıntıladığınız yazımı sadece İtopya için değil genel olarak mağazalarda olan bir sistem olduğu için belirttim. Yoksa İtopyanın çalışma sistemini tam anlamıyla bilmiyorum yani. Arkadaşınız adına üzüldüm bu arada.

AGKS

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Kesinlikle katılıyorum. Donanımlı ve kapsamı geniş bir mağaza olsa da müşteri hizmetleri konusunda rezalet ve vasat bir sistemleri var. Dediğiniz gibi bir çalışanı A dese diğeri B diyor bunun önüne geçmedikleri taktirde her geçen gün daha da müşteri kaybedeceklerdir. Fakat alıntıladığınız yazımı sadece İtopya için değil genel olarak mağazalarda olan bir sistem olduğu için belirttim. Yoksa İtopyanın çalışma sistemini tam anlamıyla bilmiyorum yani. Arkadaşınız adına üzüldüm bu arada.
hani normal bir ürün almaya gidilse anlarım da orada 8 saat falan mağazanın önünde bekledik

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
@mutlu hocam buraya bir el atsanız iyi olucak argo içeren mesajları silseniz güzel olur.

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
beyler sakin gerilmeyin bu kadar

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Olur öyle şeyler, emoji atıp geçmek istemiştir. Çok takılmayın.

mutlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
537
Konu rotasını şaşmış olduğu için kapatıyorum. Gördüğüm küfürlü mesajlar tarafımca silindi, detaylı kontrol sağlayacağım.

Bugün malum hafta sonu ve bitmeyen işlerim olduğu için foruma bugün biraz geç girebildim, bu duruma maruz kalan arkadaşlar lütfen kusura bakmayın.

Başka sorunuz olması durumunda yeni konu açabilirsiniz.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri