Fırsat PC HOCASI YENİ SİSTEM YAYINDA !!!

Efe Ali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben de forumdaki çoğu kişi gibi linkin videoyla beraber gelmesini istiyorum yetişen alsın 1 saat sonra link paylaşılınca interneti iyi olan alıyor veya şansı olan alıyor 1 buçuk saat uğraştım alıp da 12k ya satanlara hakkımı helal etmiyorum.

xRosita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
video neden izlenmesin. sen alacağın ürünün ne olduğunun incelemesini merak etmiyor musun ? he video izlensinse derdimiz böyle devam. milletin 2 saat emeği çöp
hocam buradaki yanlış vatan bilgisayar web site altyapısının kötü olmasıdır. Taner hocanın bir suçu yok. Bu seferde haber vermedin vs. diyeceksiniz. Yani bahane her türlü bulunur. Şans işi her türlü ama web site yapımcılarının daha iyi çalışması lazım

Cr7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
En azından 10 15dk sonra koyulsun 1 saat fazla

guts

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Neyse artik DA'nin sistemini alacaz gibi, olmadi ModartPc.

Eino Kalevi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
hocam buradaki yanlış vatan bilgisayar web site altyapısının kötü olmasıdır. Taner hocanın bir suçu yok. Bu seferde haber vermedin vs. diyeceksiniz. Yani bahane her türlü bulunur. Şans işi her türlü ama en büyük yanlış web site yapımcılarının daha iyi çalışması lazım
youtube bildirimleri açtığın zaman taner hocanın attığı her videoda sana bildirim geliyor. bildirim anında telefona bakıyorsan şanslıysan sistemi alırsın. taner hoca bugün video atacağını söylemedi. buna da haber vermedin denebilir. ama 1 saat uzun bir süre ve bütün al satçıların ulaşacağı bir süre.

zapkiiiinus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
hakkımı helal etmiyorum 1.5 saat bekledim bi siteyi düzeltemediler

Mehmet Gökhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
O kadar çabaladım uğraştım alamadım Valla sayfa çöktü vs dedi durdu ki hiç 2060 lı sistem bile düşünmüyordum sırf F/P die değerlendirmek istedim ama nasip değilmiş.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri