Fırsat PCH V3.1 Yeni Sistem 8.999Tl!!

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
Bu attığınız SS'lerde ki yorumlar çok komik hocam. Adam 19.01'de alabildim teşekkürler diye yorum yazmış. Saat neden belirtmiş ki. Tamamen algı yaratmaya çalışıyorlar. O hesapların hepsi de GencerGaming'e ait. Bu firmanın önünden dahi geçilmemesi lazım. Ayrıca PCHocası'nın adını kirtletiyorlar. Lütfen sizde kanmayın bu duruma.
ne boş yaptın ?

Kadir6465

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
bende donanım arşivinin sistemini zar zor aldım. herkes aynı anda sepete ekle dediği için bazılarında sorunlar oluyor. ben 2-3 defa sepetten döndüm sürekli ekle ekle diyerek sona kadar zar zor gittim ve aldım.

yinede emeğinize sağlık ben diğer sistemi tercih ettim :) @OceanLaB

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,121
Yapma hocam youtube, ve burada ki tüm yorumları okuyorum. Link eklenir eklenmez tıkladım. Önce sepete ekledi diyip sepete gittiğimde sepetim boştu. Daha sonra sürekli spamlayarak ödeme adımına geçtim, kart bilgilerini gireceğim sepet silindi. Bunu yaklaşık 10 dakika denedim. Benim le aynı sorunu herkes yaşamış. Birinin kartından 20.000 çekmişler. Bu site sahtekardır. Güvenilmez.
Ayrıca siz de hala onları savunuyorsunuz. Sizin kalitenizi düşürür bu durum.

Ben kimseyi savunmuyorum hocam. 300 adet ağzımdan çıkan rakam ve 300 adet farklı farklı kişilere satıldı. Siz satılmadığı beyanını verdiğiniz için bende ssler ile destekledim. Yorumlara bakarsanız siz de görebilirsiniz. Hatta şuan Instagram'dan da atanları sıcak ekleyeyim.

1685551605073.png

mmucahitsrdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Yaptığınız bu yorumlarla PC Hocası'nın adını kirletmeye çalışıyormuş gibi gözüken sizsiniz. Taner hocam yukarıda açıklamaları yaptı. Kimse sahtekarlık yapmıyor. İşinde gücünde insanlar sizi kandırmaya mı uğraşacak. Alamayınca hemen türüyorsunuz buralarda.
Üslubunuza dikkat edin. Ben haşeremiyim türeyeceğim? Yüzlerce yorumlar var youtube'da gidin okuyun. Ayrıca ben uyguna sistem alabilmek için sizi takip ediyorum. Tabi ki almaya çalışacağım. Alamadıktan sonra sizin F/P kralı diye reklam yaptığınız sistem ne işime yarayacak?

msami42

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yapma hocam youtube, ve burada ki tüm yorumları okuyorum. Link eklenir eklenmez tıkladım. Önce sepete ekledi diyip sepete gittiğimde sepetim boştu. Daha sonra sürekli spamlayarak ödeme adımına geçtim, kart bilgilerini gireceğim sepet silindi. Bunu yaklaşık 10 dakika denedim. Benim le aynı sorunu herkes yaşamış. Birinin kartından 20.000 çekmişler. Bu site sahtekardır. Güvenilmez.
Ayrıca siz de hala onları savunuyorsunuz. Sizin kalitenizi düşürür bu durum.
Katılıyorum. Ben şahsen 9k'dan 300 adet sattıklarını düşünmüyorum. Çünkü ilk dakika siteye girdiğimde 9kdan sepete ekledim. Ödeme sayfasına girdim. Saat 19.01'de ödeme ekranında 11k fiyat vardı.
Sırf siz reklam yapın diye ben kartımda yer açmak için borç alıp gün gelmemiş ödemelerimi yaptım.
Gerçekten ihtiyacım vardı. 1 saattir tüm ayarlamalarını yapmıştım.
Hakkımı helal etmiyorum.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Üslubunuza dikkat edin. Ben haşeremiyim türeyeceğim? Yüzlerce yorumlar var youtube'da gidin okuyun. Ayrıca ben uyguna sistem alabilmek için sizi takip ediyorum. Tabi ki almaya çalışacağım. Alamadıktan sonra sizin F/P kralı diye reklam yaptığınız sistem ne işime yarayacak?
Binlerce insan bekler bazıları alır , stok belli. Her zaman aynısını yaşamaktan bizde bıktık. İlla siz alacaksınız diye bir şey yok. Şansınıza küsün.

mmucahitsrdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Binlerce insan bekler bazıları alır , stok belli. Her zaman aynısını yaşamaktan bizde bıktık. İlla siz alacaksınız diye bir şey yok. Şansınıza küsün.
Geçin bu işleri hocam. Burada gencergaming'in sahtekarlığını anlatmaya çalıştım. Ama anlamıyorsunuz ısrarla. Neyse alana (varsa) hayırlı olsun. PCHocası'nında eline koluna sağlık.

msami42

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocam sorun şu. Hiç inandırıcı gelmiyor. inşallah dediğiniz gibi 300 kişi almıştırda ihtiyaçlarını görmüştür. Yukarıdaki yorumumda başımda geçenleri anlattım. Okursanız görürsünüz.

Gencergaming

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Tepki
38
Video yayınlandıktan 1 saat sonra sistemler satışa sunulmaktadır. Sanırsam bazı arkadaşlar PCHocası'nın sistem(fiyat) ile birlikte yarattığı etkinin farkında değil. Merak etmeyiniz bu sistem olmaz bir başka sistem olur. Biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya her zaman çalışacağız. Birbirinizin kalbini kırmanıza hiç gerek yok <3 :)

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Geçin bu işleri hocam. Burada gencergaming'in sahtekarlığını anlatmaya çalıştım. Ama anlamıyorsunuz ısrarla. Neyse alana (varsa) hayırlı olsun. PCHocası'nında eline koluna sağlık.
PC Hocası dışında bu firma ile çalışanlar da var. Gidin bakın , herkeste durum aynı. Binlerce insan sitede beklerken 300 adet stok olduğu belirtilen sistemin 3DK içinde satılmasına itiraz etmek kadar saçma bir şey yok. Bunu sürekli takip ederseniz ne kadar normal bir durum olduğunu görürsünüz.

mmucahitsrdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
PC Hocası dışında bu firma ile çalışanlar da var. Gidin bakın , herkeste durum aynı. Binlerce insan sitede beklerken 300 adet stok olduğu belirtilen sistemin 3DK içinde satılmasına itiraz etmek kadar saçma bir şey yok. Bunu sürekli takip ederseniz ne kadar normal bir durum olduğunu görürsünüz.
Ben dediğim gibi ilk saniyelerde almaya çalıştım ancak şunu da belirtmek isterim. Diyelim 300 adet stok hızlıca tükendi. Fiyat 2K arttı. Bu sayfayı takip edenler bilir ki 11K bu sistem için hiçte F/P değil. 1 dakika içinde 700 STOK 11'k dan mı satıldı? Millet o kadar piyasa bilmiyor sanırım.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Ben dediğim gibi ilk saniyelerde almaya çalıştım ancak şunu da belirtmek isterim. Diyelim 300 adet stok hızlıca tükendi. Fiyat 2K arttı. Bu sayfayı takip edenler bilir ki 11K bu sistem için hiçte F/P değil. 1 dakika içinde 700 STOK 11'k dan mı satıldı? Millet o kadar piyasa bilmiyor sanırım.
Hocam şimdi biri gitse iphone 14 gibi bir telefonu 4/3 fiyatına satsa ve bunu binlerce kişi bilse ilk dakikadan bitmesi normal olmaz mı?

msami42

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Video yayınlandıktan 1 saat sonra sistemler satışa sunulmaktadır. Sanırsam bazı arkadaşlar PCHocası'nın sistem(fiyat) ile birlikte yarattığı etkinin farkında değil. Merak etmeyiniz bu sistem olmaz bir başka sistem olur. Biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya her zaman çalışacağız.
Bana da hiç inandırıcı gelmiyor kardeş.

Hocam şimdi biri gitse iphone 14 gibi bir telefonu 4/3 fiyatına satsa ve bunu binlerce kişi bilse ilk dakikadan bitmesi normal olmaz mı?
Aynı olay donanımarşivinin sayfasında da oldu bugün

mmucahitsrdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
10K - 11K arasına başka sitelerde satılan aynı sistem var. Halen oralarda stok var. Bunun açıklaması yok hocam. Her türlü olabilecek durumu değerlendirdim. Sonuç yine GencerGaming'in sahtekarlığı. Ve burada iş birlikçisi olduğu için savunuluyor.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
Satın alma süreci 10 saniye zaten 😂 adres giriyorsun önceden kayıtlı oluyor banka kartını kopyalıyorsun yapıştır bitti.

forum stokları nerden belli olacak konuyu göremedim.

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Stok bitti çok hızlı bitti. Eğer mümkünse stokları arttırsınlar çok fazla talep var çünkü. Çok büyük indirim olmasa da hem döviz yükselmeden hem de yaz gelmeden çok fazla insan pc almak isteyecektir.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Bu arada 2-3 discord sunucusunda kullanıclar paylaşmış gördüm. Yani birilerinin sandığından fazla ilgi görmüş ve hızlı bitmiş sanki

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Stok bitti çok hızlı bitti. Eğer mümkünse stokları arttırsınlar çok fazla talep var çünkü. Çok büyük indirim olmasa da hem döviz yükselmeden hem de yaz gelmeden çok fazla insan pc almak isteyecektir.
Stok sayısı artarsa fiyatta artar , firmalar için parça bulmak şuan seçimden dolayı sıkıntı galiba. Dolar kuru falan gidiyor.

Verdimon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Video yayınlandıktan 1 saat sonra sistemler satışa sunulmaktadır. Sanırsam bazı arkadaşlar PCHocası'nın sistem(fiyat) ile birlikte yarattığı etkinin farkında değil. Merak etmeyiniz bu sistem olmaz bir başka sistem olur. Biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya her zaman çalışacağız. Birbirinizin kalbini kırmanıza hiç gerek yok <3 :)
Gencer bey yoğunluk malum sistemler ne zaman hazır olur oyun keyfi yasamak istiyorum 🙏

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri