Fırsat PCH V3.1 Yeni Sistem 8.999Tl!!

Verdimon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
50 dakika önce üye olup sistemi aldım demeniz çok garip. Rica etsem kartınızdan çekilen 8999 TL ekran görünütüsü atar mısınız?
yukarda ss ilettim bidaha ileteyim kimseye yalan borcum yok forum seven biri değilim ama bu iyi sistemi sunan arkadaşlara destek olmak için üye oldum

Ekli dosyalar

• IMG_20230531_193647.jpg
    IMG_20230531_193647.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20230531_201434.jpg
    IMG_20230531_201434.jpg
    32.4 KB · Görüntüleme: 35

mmucahitsrdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
yukarda ss ilettim bidaha ileteyim kimseye yalan borcum yok forum seven biri değilim ama bu iyi sistemi sunan arkadaşlara destek olmak için üye oldum
Vallahi hakikaten şaka gibi. Helal olsun ne diyeyim. Bir türlü bilgisayar alamadım kendime lanet olsun ya. En son lanet edip kredi çekip 4090'lı sistem dizeceğim sonra hayatım boyunca öderim artık.

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Video yayınlandıktan 1 saat sonra sistemler satışa sunulmaktadır. Sanırsam bazı arkadaşlar PCHocası'nın sistem(fiyat) ile birlikte yarattığı etkinin farkında değil. Merak etmeyiniz bu sistem olmaz bir başka sistem olur. Biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya her zaman çalışacağız. Birbirinizin kalbini kırmanıza hiç gerek yok <3 :)
İnşallah büyürsünüz hocam piyasada hazır sistem ihtiyacı çok fazla artık insanlar dışarıda gezmek pahalı olduğundan bilgisayara yöneliyor :)

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.
Hele ki Taner hocama laf atanın kendisine saygısı yoktur kimseye saygısı yoktur. Sadece tek sıkıntı bu yeni nesil Gencergaming sitesindedir. Biz itopya incehesap gaming.gen vb siteleri istiyoruz hiç değilse orda böyle saçma sapan hatalar almıyoruz. Ama haliyle sizde bizim için anlaşmalar indirimler yapıyorsunuz ki hangi firmayla olursa o siteden sistem çıkıyor diye düşünüyorum. Çok çok gelişmesi gerekiyor. Tekrardan bu sistemde emeği geçen PCHOCASI forum emektarlarına çok teşekkür ederim. Umarım gencergaming bu mesajı görür ve dikkate alır

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hele ki Taner hocama laf atanın kendisine saygısı yoktur kimseye saygısı yoktur. Sadece tek sıkıntı bu yeni nesil Gencergaming sitesindedir. Biz itopya incehesap gaming.gen vb siteleri istiyoruz hiç değilse orda böyle saçma sapan hatalar almıyoruz. Ama haliyle sizde bizim için anlaşmalar indirimler yapıyorsunuz ki hangi firmayla olursa o siteden sistem çıkıyor diye düşünüyorum. Çok çok gelişmesi gerekiyor. Tekrardan bu sistemde emeği geçen PCHOCASI forum emektarlarına çok teşekkür ederim. Umarım gencergaming bu mesajı görür ve dikkate alır
Aslında böyle smokin sistem oldu mu Vatan , İtopya , İncehesap fark etmeden hepsi çöküyor.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,123
Ben dediğim gibi ilk saniyelerde almaya çalıştım ancak şunu da belirtmek isterim. Diyelim 300 adet stok hızlıca tükendi. Fiyat 2K arttı. Bu sayfayı takip edenler bilir ki 11K bu sistem için hiçte F/P değil. 1 dakika içinde 700 STOK 11'k dan mı satıldı? Millet o kadar piyasa bilmiyor sanırım.
?? Rx 6600 sistemler 12binden başlıyor yine f/p

50 dakika önce üye olup sistemi aldım demeniz çok garip. Rica etsem kartınızdan çekilen 8999 TL ekran görünütüsü atar mısınız?
Abartıyorsunuz

iamdogukan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bilgisayarı satın aldım fakat bilgisayarlardan falan çok anlamıyorum. Driver yazılımı ekran kartı falan filan birsürü bilmediğim şey var. Bunları kendim yapabilir miyim, eğer yapabilirsem yardımcı olabilir misiniz (şu site, şu şekilde vs.) ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bilgisayarı satın aldım fakat bilgisayarlardan falan çok anlamıyorum. Driver yazılımı ekran kartı falan filan birsürü bilmediğim şey var. Bunları kendim yapabilir miyim, eğer yapabilirsem yardımcı olabilir misiniz (şu site, şu şekilde vs.) ?
Konusunu açarsanız yardımcı oluruz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri