Fırsat PCH V3.1 Yeni Sistem 8.999Tl!!

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Çok iyi sistem olmuş teşekkürler. 1 Haziran 01:42 A.M. 'de sistemi satın aldım umarım en kısa sürede teslim edilir. Henüz bir hareketlilik yok beklemedeyiz.
Kafama takılan birkaç soru var görüp cevap verirseniz sevinirim. Gençer Gaming'den aldım sistemi. Test ve montaj teknikleri nasıl bilmiyorum:
-Sistem FreeDOS gelecek, öyleyse Windows Kurulum USB'si ile boot ederek ben Windows yüklemeli miyim yoksa ücretsiz deneme sürümlü Windows yüklü mü gelecek?
-Wattman hatası falan oluyor mu?
-Ekran kartı takılı olmadan mı geliyor?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,963
Çok iyi sistem olmuş teşekkürler. 1 Haziran 01:42 A.M. 'de sistemi satın aldım umarım en kısa sürede teslim edilir. Henüz bir hareketlilik yok beklemedeyiz.
Kafama takılan birkaç soru var görüp cevap verirseniz sevinirim. Gençer Gaming'den aldım sistemi. Test ve montaj teknikleri nasıl bilmiyorum:
-Sistem FreeDOS gelecek, öyleyse Windows Kurulum USB'si ile boot ederek ben Windows yüklemeli miyim yoksa ücretsiz deneme sürümlü Windows yüklü mü gelecek?
-Wattman hatası falan oluyor mu?
-Ekran kartı takılı olmadan mı geliyor?
Ekran kartı takılı gelmez

wattman hatası biraz şans işi

appali

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Bakalım umarım pazartesi gelir de hemen driverları ardından oyunlara geçelim bayadır bekliyorum :)
Wattman nasıl şans işi oluyor? Ekran kartından dolayı mı wattman oluyor yoksa amd yazılımı ile mi alakalı? wattman olursa geri iade mi yapılıyor?

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Çok çok iyi fiyattı . Elinize kolunuza sağlık. Sanırım link önceden paylaşılmış. Bunların da önüne geçilebilirse efsane olur.

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
53
Çok çok iyi fiyattı . Elinize kolunuza sağlık. Sanırım link önceden paylaşılmış. Bunların da önüne geçilebilirse efsane olur.
Link önceden paylaşılmadı. Hatta Gençer Gamingten takip ediyordum. Saat tam 19'da hem site stoğuna sokuldu hem youtube üzerinden link paylaşıldı. Sepete ekleyip beklettim ve 19.30 civarında alabildim ben.1685788439356.png

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
link önceden paylaşılmadı hocam 7 de atıldı tam
Forumlarda kapalı link olarak paylaşıldı , konular silindi hatta. Paylaşıldı sonuç olarak. Ben 58 geçe erişimdeydim almadım orası ayrı.

Link önceden paylaşılmadı. Hatta Gençer Gamingten takip ediyordum. Saat tam 19'da hem site stoğuna sokuldu hem youtube üzerinden link paylaşıldı. Sepete ekleyip beklettim ve 19.30 civarında alabildim ben.Ekli dosyayı görüntüle 22053
Meşhur dc kanalında da paylaşıldı .

Trevor Philips

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Foruma özel stok ayırdım. Toplam 5 kişi yine bu fiyattan alacak. Konusunu stoklar bitince açacağım arkadaşlar. Forumdan alamayan olursa, beklesin. Yine rütbe, mesaj sayısı ve seviyeye göre belirleyeceğiz gerçek kullanıcıları.
Hocam ne zaman konu açacaksınız.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Forumlarda kapalı link olarak paylaşıldı , konular silindi hatta. Paylaşıldı sonuç olarak. Ben 58 geçe erişimdeydim almadım orası ayrı.

Meşhur dc kanalında da paylaşıldı .

İspatın var mı bir tane hocam bu konuda?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri