PCHocası Yeni RTX Sistem BUGÜN Yayınlanıyor!!!

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29

Dostlar herkes ayrı telden çalıyor. Ufak bir açıklama yapayım. Burada ne dedim?

Ekli dosyayı görüntüle 4375

Sistemin fiyatı mükemmel, wow, işte bu olmayacak dedim değil mi? Kendi kendini beklentiye sokanlar var. Bir sonraki sistemin F/P oranı çok daha iyi olacak dedim. Ben size samimi olarak yaklaşıyorum. Herkes her şeyi eleştirebilir. Ben doğru eleştiriye her zaman saygı duyarım. PCKolik ile yaptığım çok sıkı pazarlıklar oldu ve ortaya bu sistem çıktı. Adamlar 1 kuruş daha aşağı inemediler.

Haliyle fiyat olarak mükemmel değil, ama piyasaya göre gayet iyi sistem çıkmış oldu. O yüzden değerlendirmelerinizi lütfen doğru yapın. Sistem gayet iyi, ama bir smokin performansı yok :)
Hocam elinize sağlık yine de . Diğer sistemden biraz bilgi verme şansınız var mıdır? 3060 lı bir sistem olacağı belli ama anakart işlemci çok düşük olmamasını istiyoruz ama bi yandan fiyatlar uçuyor kafalar çok karışık.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,079
Hocam elinize sağlık yine de . Diğer sistemden biraz bilgi verme şansınız var mıdır? 3060 lı bir sistem olacağı belli ama anakart işlemci çok düşük olmamasını istiyoruz ama bi yandan fiyatlar uçuyor kafalar çok karışık.

Diğer sistemin FP oranı daha yüksek olacak. Intel düşünüyoruz. Intel + RTX 3060 serisi. Görüşüyorum firmayla detaylar belli olunca konusunu açacağım haftaya.

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Diğer sistemin FP oranı daha yüksek olacak. Intel düşünüyoruz. Intel + RTX 3060 serisi. Görüşüyorum firmayla detaylar belli olunca konusunu açacağım haftaya.
sağolun hocam bende merakla onu bekliyorum. 14k max bütçem var gerçi umudum onu geçmemesi.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Hocam işlemci büyük ihtimal i5 11400f/i5 12400f olur diye düşünüyorum eylülün sonunda çıksa daha iyi olurdu benim için çünkü alıcam. Bu arada dediğim işlemcilerden biri olursa fiyatın 12-13k olacağını düşünüyorum. İnşallah böyle olur.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Sistemi toplayınca 15-16k civarı yapıyor sanırsam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri