PCHocası Yeni RTX Sistem BUGÜN Yayınlanıyor!!!

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Biri yorum takip etmekten aciz , duyar kasma der. Diğeri benim dediğim dedik çaldığım düdük benim dışımdakiler işsiz der.. :) :) Garip zamanlar :)

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,078
Dostlar herkes ayrı telden çalıyor. Ufak bir açıklama yapayım. Burada ne dedim?

1660318653842.png

Sistemin fiyatı mükemmel, wow, işte bu olmayacak dedim değil mi? Kendi kendini beklentiye sokanlar var. Bir sonraki sistemin F/P oranı çok daha iyi olacak dedim. Ben size samimi olarak yaklaşıyorum. Herkes her şeyi eleştirebilir. Ben doğru eleştiriye her zaman saygı duyarım. PCKolik ile yaptığım çok sıkı pazarlıklar oldu ve ortaya bu sistem çıktı. Adamlar 1 kuruş daha aşağı inemediler.

Haliyle fiyat olarak mükemmel değil, ama piyasaya göre gayet iyi sistem çıkmış oldu. O yüzden değerlendirmelerinizi lütfen doğru yapın. Sistem gayet iyi, ama bir smokin performansı yok :)

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Dostlar herkes ayrı telden çalıyor. Ufak bir açıklama yapayım. Burada ne dedim?

Ekli dosyayı görüntüle 4375

Sistemin fiyatı mükemmel, wow, işte bu olmayacak dedim değil mi? Kendi kendini beklentiye sokanlar var. Bir sonraki sistemin F/P oranı çok daha iyi olacak dedim. Ben size samimi olarak yaklaşıyorum. Herkes her şeyi eleştirebilir. Ben doğru eleştiriye her zaman saygı duyarım. PCKolik ile yaptığım çok sıkı pazarlıklar oldu ve ortaya bu sistem çıktı. Adamlar 1 kuruş daha aşağı inemediler.

Haliyle fiyat olarak mükemmel değil, ama piyasaya göre gayet iyi sistem çıkmış oldu. O yüzden değerlendirmelerinizi lütfen doğru yapın. Sistem gayet iyi, ama bir smokin performansı yok :)

Dedik hocam smokin olmasada takım elbise olur. Bence tam takım elbiselik olmuş. Bu dolar kurunda..

YusufLevent

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Hocam şunu merak ediyorum uzun bir süredir bekliyorum şuan ki sistem bazılarımız açısından beklentileri karşılamadı sizde söylemiştiniz zaten diğer sistemi beklediğimize değicek mi yoksa biz beklemeyip sitelerin hazır sistemlerine mi yönelelim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri