PCHocası Yeni Sistem BUGÜN GELECEK!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
12400F olsun biraz daha fazla olsun yine de 3050 2060 sistem fiyatına hem 12400F hem de 3060 kadar güzel başka bir şey düşünemiyorum.
Tahmin yürütürsek 3060Tİ+İ5 12400F+Gskill ram"Good ramde olabilir"+Eğer İtopyadan çıkarsa Sistem Gaming Gen tr den çıkarsa + İnce hesap'tan çıkarsa kasalarından gelebilir.

armonix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Smokin sistem bugün mü gelecek hafta sonu mu?

MertFM

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
Tahmin yürütürsek 3060Tİ+İ5 12400F+Gskill ram"Good ramde olabilir"+Eğer İtopyadan çıkarsa Sistem Gaming Gen tr den çıkarsa + İnce hesap'tan çıkarsa kasalarından gelebilir.
artık mesh kasa olmasını istiyorum ya önü kapalı kasalar cidden ısınıyor umarım öyle olmaz.

ardatitis16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
inşallah 14 civarlarında çıkmaz da bende faydalanırım ya 13 k küsür para ile şuan beklemedeyim

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167

ZeroTolerance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
63
Minimum 3070'li sistem bekliyorum. Hatta 3070Ti olursa gayet yerinde olur. Önceki sistem orta segmente hitap ediyordu bu sistem üst segment olmalı.

ZeroTolerance

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
63
Önceki sistem orta segmente hitap ediyordu diyorsunuz da 6750XT karşılık olarak 3070Ti için çıkarılmış bir kart.
Üst segment kart sadece oyunlarda aldığınız FPSlerden ibaret değil. Render işlemlerinde de kolaylık sağlayan ve yazılımsal bakımdan en iyisi olan ekran kartları üst segment olarak baz alınır. Bunun örneğini yayıncıların kullandığı ekran kartlarından görebilirsiniz. Üst segment dediğiniz anda AMD tozlu raflarda kalıyor. Ha dersen ki benim param yok ben sadece oyun oynarım oynarkende mavi, siyah ekran alırım ama idare ederim elbette AMD tercih edebilirsiniz. AMD işlemci konusunda iddialı olduğu kadar ekran kartlarında hatrı sayılır bir iddiası bulunmuyor. Ben tasarımcı ve yazılımcıyım. AMD'nin şuna denk, şunun karşısına rakip olarak çıktı zımbırtısı vs beni hiç tatmin etmiyor. Hatta bizi tatmin etmiyor desek yeridir. Nvidia fanlığı yapmak gibi olmasın ama 6900XT'yi bedava verseler giderim bütçemin yettiği kadarıyla RTX ekran kartı alırım/alırız.

3060 gelecek hocam diğer sistem 3070 dengi kart ile çıktı zaten.
Giriş - Orta - Yüksek segment olarak düşünüyordum. Sözde 3070'e denk bir kart geçen hafta geldiği için bu sefer 3070Ti gibi bir sistem bekliyorum.

asiribis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
15 k bütçem var monitör içinde umarım o fiyatlara yetişebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri