PCHocası Yeni Sistem BUGÜN GELECEK!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Keşke fiyat aralığını bilsek ona göre kredi cekicem şuan

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
umarım 14 k olmaz bir de abdullah hacıgül cumartesi sistem çıkarıyormuş bilginiz varmı o da f/p imiş galiba
Hikayede görmüştüm galiba sistem değil de inceleme olacak diye hatırlıyorum ama yanlış da olabilir. DA güzel sistemler yapıyor ama en son yaptığında mı ne gamepower PSU kullanmıştı mesela o uzun süre laf oldu ve her zamanki gibi forumunda laf yapanları konuları kapatmıştı.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Eğer Taner hocam smokin giyiyorsa bu demektir ki sistem çok güzel ve F/P olmuş. Bundan önceki smokinli videolara bakabilirsiniz kanalda. 10K ya RX6600 sistem toplamıştı çok iyi ve benim bildiğim o paraya bunu yapan ilk insan.

2000 stokluydu bide :O

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
gaming gen den şikayetçi çok kullanıcı var kargo vs umarım gaming gen değildir
Her yere böyle marka savunuyormuş gibi yazıyorum ama böyle şikayetler çoğu firmada var ki. En son PCKolik ile yapılan sistemi biliyorsunuz hafta geçti insanların kargoları daha bugünlerde gelmeye başladı bir çok kişi de daha bekliyor. Yanlış hatırlamıyorum 9499 ve 9999TL lik RTX 2060 sistem gaminggen üzerinden çıkmıştı ve çokta başarılıydı.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Her yere böyle marka savunuyormuş gibi yazıyorum ama böyle şikayetler çoğu firmada var ki. En son PCKolik ile yapılan sistemi biliyorsunuz hafta geçti insanların kargoları daha bugünlerde gelmeye başladı bir çok kişi de daha bekliyor. Yanlış hatırlamıyorum 9499 ve 9999TL lik RTX 2060 sistem gaminggen üzerinden çıkmıştı ve çokta başarılıydı.
Hocam sistem bugün çıkacak . Konu açacaktım ama sizin varmış zaten başlığı değiştirin.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Taner hocanın dediğine göre bugün gelecekmiş.

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Gördüm düzeltiyorum teşekkürler.

Taner hocam hafta sonu demedik demiş ama mesajında öyle bahsediyordu ben de onu paylaştım. Kendi kafamıza göre bir tarih vermedik yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri