PCHocası Yeni Sistem BUGÜN GELECEK!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZeyd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
kartlarda işlem limiti olabiliyor en iyisi önceden bankayı arayıp sormak veya mobil bankacılık uygulaması varsa oradan kontrol etmek. Bir diğer seçenekte havale ile alım yapmak.
Kredi kartı değil banka kartı. Mobil bankacılıktan nerden bakılıyor bilmiyorum kredi kartlarında olmuyor mu o

ByZeyd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
Gençler Havale ile alım nasıl işliyor ya onlar ödemeyi onaylayana kadar stok biterse ne olacak çünkü gece 12den sonra parayı yatıracağım ben sıkıntı olur mu?

YusufLevent

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Sistemi alamamaktan çekiniyorum yani hemen biter diye o yüzden sistemi satın aldıktan sonra yükseltme yapamazmıyım eğer yükseltmem gereken bir parça varsa

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bir ihtimal aradığınızda ilgileniyorlar ama o kadar da değil özelleştirme 1DK sürer o sürede tüm stoklar bitmez bence.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,180
Gecikme mevcut mu, son 5 dakika diyebilir miyiz sayın @OceanLaB ?

yükleniyor şuan video 6 dakikası var bitmesine. Sonra işlenme başlayacak 10 dakika da o sürüyor ortalama. Bende YouTube amcayı bekliyorum. İşleme biter bitmez hazırız. Zaten yayınlamaya 2 dk kala buraya yazarım.

1661443030556.png

TugberkBey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
60
yükleniyor şuan video 6 dakikası var bitmesine. Sonra işlenme başlayacak 10 dakika da o sürüyor ortalama. Bende YouTube amcayı bekliyorum. İşleme biter bitmez hazırız. Zaten yayınlamaya 2 dk kala buraya yazarım.

Ekli dosyayı görüntüle 5179
Teşekkürler, hangi site aracılığıyla satışa çıkacağı konusunda bir bilgi alabiliyor muyuz? Kurumsal fatura kestireceğim için müşteri hizmetlerinden ödeme & taksit bilgisi alacağım.

ByZeyd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
y
Teşekkürler, hangi site aracılığıyla satışa çıkacağı konusunda bir bilgi alabiliyor muyuz? Kurumsal fatura kestireceğim için müşteri hizmetlerinden ödeme & taksit bilgisi alacağım.
video yayınlandıktan yarım saat sonra satışa çıkacak sistem rahat olun.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri