Çözüldü Red Dead Redemption 2 İndirimde ₺149,50

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keremu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba Arkadaşlar,

Red Dead Redemption 2 Steamde indirimle 150 TL olmuş sizce alayım mı veya daha ucuz bi tavsiyeniz var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
bekledim bekledim param bittiğinde 150 ye düşmüş ya helal olsun...

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Yanlış anladıysam yazın demek istediğim 150 TLye ilk düşüşü değil daha önce de düştü ilerde de düşme ihtimali var 150 TL'ye.
Yok hayır bilgilendirme için hep 150 ₺ aşağısına düşüyor Yaz ve Kış indirimleri de dahil o yüzden belirtmek istedim. :)
Aşağıdaki link den kontrol edebilirsiniz hem RDR hemde diğer oyunlar için bu siteyi kullanıyorum.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Epicte de 149 TL şu an 60 TL epic games kuponuyla beraber 90 TL'ye alacaksın mis gibi.

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
red dead redemption 2 steamde indirimle 150 TL olmuş sizce alayım mı veya daha ucuz bi tavsiyeniz var mı.
Knk bir ara bi kampanya vardı 2 oyun alınca bayaa indirim yapıyordu ben rdr2 ve borderlands 3 aldım toplam 100 liradan az para verdim (96 falandı sanırım) böyle bir fırsat gelir mi bilmiyorum ama iyi bir fiyat gayet

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Knk bir ara bi kampanya vardı 2 oyun alınca bayaa indirim yapıyordu ben rdr2 ve borderlands 3 aldım toplam 100 liradan az para verdim (96 falandı sanırım) böyle bir fırsat gelir mi bilmiyorum ama iyi bir fiyat gayet
Baya iyi fiyat

KS

Keremu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
epic gamese güvenmiyorum steamden alacam fakat sizce 150 liranın altına düşer mi eğer düşecekse bekleyebilirim çünkü şu anda alsam bile sonra oynayacağım

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
epic gamese güvenmiyorum steamden alacam fakat sizce 150 liranın altına düşer mi eğer düşecekse bekleyebilirim çünkü şu anda alsam bile sonra oynayacağım
150 altına düşme hatta ücretsiz verilme olasılığı her zaman olabilir, bunu bilemeyiz ve Epic'e neden güvenmiyorsunuz merak ettim :unsure:)

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Epic ve Steam piyasanın önde gelen oyun mağazaları yani epic ve steame güvenmiyorum demek çok yanlış bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri