RTX 3060 Sistemde Oyunlarda FPS Düşüşü Oluyor

KS

kayrakkus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Şipariş detayında yazmıyo garantinin kaç yıl olduğu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Orada yazmaz zaten. Minimum 2 yıl olur. Devlet tarafından daha altı resmi olarak yasak. Ürünün garanti belgesini bulun veya aldığınız yer ile irtibata geçin faturayla halledersiniz.

KS

kayrakkus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Abi sadece oyunlarda sıkıntı oluyor normal pc de bir sıkıntı yok gibi geliyor garantiye yolluyacağız ama ne diyeceğiz

KS

kayrakkus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
oyunlarda ani fps düşüşü oluyor ama toplam fps im düşük değil ve bir süre sonra başlıyor

memtest 86 ile tarama yaptık sıkıntı çıkmadı cristial disk info ile test yaptık sıkıntı çıkmadı psu dan şüphelendik değiştirdik yine çözülmedi biosu güncelledik yine çözülmedi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
oyunlarda ani fps düşüşü oluyor ama toplam fps im düşük değil ve bir süre sonra başlıyor

memtest 86 ile tarama yaptık sıkıntı çıkmadı cristial disk info ile test yaptık sıkıntı çıkmadı psu dan şüphelendik değiştirdik yine çözülmedi biosu güncelledik yine çözülmedi
Aynen bu gayet iyi. Birde denemediğim tüm parçaları servislerine yolladım deyin ki onlar size bunu söylemesin.

KS

kayrakkus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Abi bir de garantiye orjinal kutusu olmadan göndersek olur mu kutuları annem atmış da

KS

kayrakkus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
abi buldum kutularını yakın zamanda göndericez

KS

kayrakkus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Abi çözüldü
garanti hakkında bilgi almak için gamegarajı aramıştık drop olduğunu falan söyledik sonra biosu girin dedi biosda advanced a girip en üstteki bir ayar var onu enabled den disablede alın dedi ve aldık sonra oldu artık drop olmuyor biraz daha detaylı test edicem ondan sonra yine yazarım

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
Abi çözüldü
garanti hakkında bilgi almak için gamegarajı aramıştık drop olduğunu falan söyledik sonra biosu girin dedi biosda advanced a girip en üstteki bir ayar var onu enabled den disablede alın dedi ve aldık sonra oldu artık drop olmuyor biraz daha detaylı test edicem ondan sonra yine yazarım
Sorunun çözüldüğüne sevindim. Bahsetmiş olduğun ayar ile ilgili ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz. Bizler de görmüş ve öğrenmiş oluruz.

KS

kayrakkus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Buradaki en üstteki şey enabled di bende onu disabled yaptım

Ekli dosyalar

• 20220617_131944.jpg
    20220617_131944.jpg
    4.4 MB · Görüntüleme: 14

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar