Yardım Ucuza Windows Key Alınır Mı?

Kasnin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar ben sistemimi yeni dizdim fakat windowsum lisanslı değil masaüstü duvar kağıdımı değiştiremiyorum vesaire. Bir de sistemi daha yeni almışken korkuyorum bir şey olur mu diye yardımcı olur musunuz hiç bir virus vs. sıkıntı çıkarır mı?

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Merhabalar ben sistemimi yeni dizdim fakat windowsum lisanslı değil masaüstü duvar kağıdımı değiştiremiyorum vesaire. Bir de sistemi daha yeni almışken korkuyorum bir şey olur mu diye yardımcı olur musunuz hiç bir virus vs. sıkıntı çıkarır mı?
cmd den aktif edebilirsin o keyler hikaye

üniverstelerede öğrenciler kullansın vs diye verilen keyler onlar

microsoftu arayip keyi sordukları zaman ne olduğunu söylüyolar zaten

orjinal diye bile geçmiyor yani

süreleride doluyor 1 yıl falan

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Jetlisans gibi örnek bilinen siteler var , o siteler uygun satan yerler zaten.

KS

Kasnin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam pek bir bilgim yok açıkçası bu konularla alakalı bir de ilk kez topluyorum o yüzden biraz korkuyorum. Bir siteye baktım 200tl idi.

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Hocam pek bir bilgim yok açıkçası bu konularla alakalı bir de ilk kez topluyorum o yüzden biraz korkuyorum. Sağlam lisansa baktım 200tl idi.
hikaye diyorum ya hocam bende aldım yok yani

windwosu aktif etmenin asıl olayı güncellemleri alabilmektir cmd den aktif etme olayı windowsa güncellemeleri alabileceği bir sunucu göstermek

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
program adı yazmak yasal mı forumda bilmiyorum. lisans uyarısını iptal eden uygulamalar var.

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
bu ofis programları filan da hallediyor hocam. bi de daha basit.

KS

Kasnin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yani 100-200 tl verip key almak aslında mantıksız mı çok pahalı bir fiyatta değil aslında.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,197
Hocam ücretsiz etkinleştirmeler sıkıntı olabiliyor diye biliyorum. Sağlam lisans Jet lisans gibi yerlerden alın.

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Yaratmaz. Key alın geçin. 100 200 tl için uğraşmanıza değmez. Office programları lazımsa
şu siteden bu ürünü aldım. Tercih etme sebebim bir kere alıyorsun sınırsız kullanım sağlıyor. Windows keyi jetlisans'tan almıştım onda da bir sorun yok. Belki windows'ta softexen den alınabilir daha uygun fiyatı ancak dediğim gibi bu siteden sadece office aldım kendi deneyimim olmadığı için net bir şey söyleyemiyorum.

KS

Kasnin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yaratmaz. Key alın geçin. 100 200 tl için uğraşmanıza değmez. Office programları lazımsa
şu siteden bu ürünü aldım. Tercih etme sebebim bir kere alıyorsun sınırsız kullanım sağlıyor. Windows keyi jetlisans'tan almıştım onda da bir sorun yok. Belki windows'ta softexen den alınabilir daha uygun fiyatı ancak dediğim gibi bu siteden sadece office aldım kendi deneyimim olmadığı için net bir şey söyleyemiyorum.
Sağolun hocam öyle yapacağım galiba fakat sağlamda vip hizmet yazıyor 90tl ekleyeyim mi onu da ilgilenirler mi?

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Vip hizmete gerek yok. Bu arada yanlışlıkla jetlisans demişim. Sağlamlisans olacaktı.

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
bende office için key alacağım da güvenli mi acaba? erişim açısından falan

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Güvenli. Microsoft müşteri hizmetlerinden etkinleştiriyorsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri