Windows 10 Pro Mobil Etkin Noktası Açık Kalma Problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Merhabalar Hocam Ve Arkadaşlar Ben Her Pc Açtığımda Mobil Etkin Noktası Kapalı Oluyor Ve Manuel Olarak Açmam Gerekiyor.
Ben Manuel Olmadan Pc Açıldığı Gibi Mobil Etkin Noktasının Da Açılmasını İstiyorum Fakat Ayarını Bulamadım Yardımcı Olursanız Sevinirim.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Hocam Baksetmiş Olduğunuz Siteyi Gördüm Ve Ayarladım Fakat Pc Kapatıp Açtığımda Mobil Etkin Noktası Kapanıyor Ve Elle Manuel olarak Gidip Tekrar Açmam Gerekiyor Ben Ayarlamak İstediğim İse Pc Kapatıp Açtığımda Kendisi Tekrardan Açılsın Benim Elleşmeme Gerek Kalmasın İstiyorum Sadece.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Cvp: Windows 10 Pro Mobil Etkin Noktası Açık Kalma Problemi

Başlata veya çalıştır penceresine gpedit.msc yazın ve ENTER 'a basın. Çalışan uygulama penceresinde Bilgisayar Yapılandırması > Yönetim Şablonları > Ağ > Ağ Bağlantıları bölümüne gelin ve DNS etki alanı ağında Internet Bağlantısı Paylaşımı'nın kullanılmasını engelle seçeneğine çift tıklayıp açılan pencerede Devre dışı bırakıldı seçeneğini onaylayın. Pencereyi Uygula/Tamam seçenekleri ile onaylayın. Ayarı Windows ayarlarından tekrar etkin yapıp bilgisayarı yeniden başlatın ve kontrol edin.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Hocam Demiş-/-Bahsetmiş Olduğunuz Ayarları Yaptım Fakat Hiçbirşey Değişmedi Halaa Daha Bilgisayarı Her Açtığımda Gidip Elle Açmam Gerekiyor.
Başka Bir öneriniz Varsa Eğer Şimdiden Teşekkür Ederim Önceki Öneriniz İçinde Teşekkürler Kolay Gelsin.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Cvp: Windows 10 Pro Mobil Etkin Noktası Açık Kalma Problemi

Ayarlar > Ağ ve İnternet > Mobil erişim noktası bölümündeki Güç Tasarrufu ayarı aktif mi? Eğer aktifse devre dışı bırakın.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Hocam Ektif Değil Devre Dışı Bir Şekilde Fakat Halaa Daha Olmuyor

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Hocam Bu Konu Hakkında İnternette Araştırma Yaptım Ama Bulamadım Sanırım Sürekli Elle Gidip Açmam Gerekiyor.

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Benim Yapmak İstediğim Şey Olmuyormuş Demekki (Windows 10 İçin En Azından) Teşekkür Ederim Hocam Konuyu Kapatabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri