Yeni Sistem BUGÜN Çıkacak!!

Yusufb23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Ben alicam ama kargoyla almaya cekiniyorum ya urun sorunlu cikarsa bu durumda ne yapiyoruz magazayada yetisebilirmiyim stoklara bilmiyorum yardimci olabilicek varmi
Eğer üründe sıkıntı cikarsa satıcıdan ayıptır söylemesi kan alırsın sıkıntı yok

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Ben alicam ama kargoyla almaya cekiniyorum ya urun sorunlu cikarsa bu durumda ne yapiyoruz magazayada yetisebilirmiyim stoklara bilmiyorum yardimci olabilicek varmi
Kargoyu teslim almadan önce inceliyorsunuz sıkıntı varsa hasar tutanağı tutuyorsunuz gelen kurye ile. Dışında sıkıntı yoksa videoya çekerek sistemi açıyorsunuz ve sorun çıkarsa yine PC Kolik ile iletişime geçip bildiriyorsunuz.

Yusufb23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Kargoyu teslim almadan önce inceliyorsunuz sıkıntı varsa hasar tutanağı tutuyorsunuz gelen kurye ile. Dışında sıkıntı yoksa videoya çekerek sistemi açıyorsunuz ve sorun çıkarsa yine PC Kolik ile iletişime geçip bildiriyorsunuz.
Hayır evde bakıp sıkıntı çıksa dahi bunların kodu vardır yani alıcı parçayı değiştirirse anlaşılır o yüzden sıkıntı çıkarsa alıcı kabul etmezse go brrr tüketici hakları

Yusufb23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
AMD problemleri neler 1 sürücüleri bı güzel bı berbat 2 oyun oynarken çöküyor 3 coil whine sesi bende az vardı ama çok problem yapmadı 3 sürücü sürücü sürücü Ekran kartı yeni olduğundan 6650xt ile aynı fps veriyor

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Hayır evde bakıp sıkıntı çıksa dahi bunların kodu vardır yani alıcı parçayı değiştirirse anlaşılır o yüzden sıkıntı çıkarsa alıcı kabul etmezse go brrr tüketici hakları
Garantiye almak için video çekilerek de açılabilir , kargonun dışı normal ama içinde sorun varsa diye.

asiribis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ödeme 18.817 tl gözüktü ama karttan 16 küsür çekildi.

asiribis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Taksit yaptım. Ondan öyle normal ödeme ekranında yazan rakamı çekti ama siparişlerim sayfasında 18 bin 817 tl olarak gözüktü anlamadım

asiribis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Aldım hayırlı uğurlu olsu. Hocam elinize sağlık.

utexson

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Aklım çok karıştı bi arkadaş amd sevmiyor sanırsam her şeyi döktürmüş çok aklım karıştı ozaman yeni sistem bekleyeceğim

Canbulu2123

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Sonunda bilgisayar alabildik. Diğer alan arkadaşlara da hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçenlere bolca teşekkürlerimi sunuyorum.

asiribis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Aklım çok karıştı bi arkadaş amd sevmiyor sanırsam her şeyi döktürmüş çok aklım karıştı ozaman yeni sistem bekleyeceğim
Ya kimse memnun olmuyor bekle bekle 3060 lı sistemler inanılmaz ucuzdu ama stokdan alamadık sonrada 15 kya satışa çıktı karşılaştırınca bunu almak mantıklı geldi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri