Yeni Sistem BUGÜN Çıkacak!!

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
üye olmadığımız yerlerden çıkıyor en azından nerden çıkacağını bilsek üye girişi yapılmış halde şansımızı denerdik

1000 tl kar için alsatçılar dadanıyor sistemlere kendileride satamıyor ekran kartını çıkarıp öyle satmaya çalışıyorlar...
Genel olarak belirli siteler var , hepsine 1 kere üyelik açsan işini görebilir.

bonusflash

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hangilerine üye olayım şu an itopya ve vatan dışında yok üyeliğim

Kawun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Urunu satin aldiktan sonra iptal etme veya ozellestirme yapma secenegimiz oluyomu

Kawun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Videoyu bi izlemwk icin zaman olur mu acaba yoksa direk linke girip alalimmi onemli detaylar olabilir belki videoda

Kawun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İnsallah vatan olmaz yasadigim yere kargo gondermiyolar vatan cikarsa napicam acaba

Kawun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaslar sizce sistem alinirmi forumda amd ile sorun yasayn kisiler gordum canim cok ssikildi bu duruma sizin fikriniz nedir

ByZeyd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
33
Arkadaslar sizce sistem alinirmi forumda amd ile sorun yasayn kisiler gordum canim cok ssikildi bu duruma sizin fikriniz nedir
Ben Nvidia tarafındayım her zaman amdde son kartlarda çok sıkıntı yaşanmıyor ama yaşanmayacağı anlamına gelmez WQHL sürümleri yüklediğin sürece olmaz bence Bendee Nvidia istiyordum fakat aylar geçti bekleyince paramız elimizde eriyor ben artık AMD intel farketmez ne varsa alacağım

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
2 kere 3060lı sistem kaçırdım limde 13.5 bütçe var nerden var dostum 3060lı sistem paramız var da almadık mı
İtopyada 14.999₺ ye var. Hem 5600 hem 12400f işlemcileri ile 2 farklı sistem var. İkiside aynı fiyat ve 3060 kartı ile.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri