Yeni Sistem BUGÜN Çıkacak!!

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Goodram e okeysin ona mı takıldın
Sinerjide çıkabilme ihtimali var o yüzden sinerjide çok kez kullanılan bileşenleri yazdım . Goodram ve PowerBoost kasası çok kez kullanıldığı için onları yazdım. Sadece tahmin.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Hocam sistem çıktığında yapılabilecek iyileştirmeleri paylaşırsan sevinirim.
Güzel özelleştirme seçenekleri var ise videonun açıklamasında öneri olarak paylaşılıyor ama eğer paylaşılmazsa bütçesi yüksek olanlara göre özelleştirmede yardımcı oluruz tabii ki.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Sistem 19.30 da çıkacakmış.

KS

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
1662125764553.png

JohnWayne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
İlk defa bu şekilde sistem almaya çalışacağım süreç nasıl ilerliyor ? Youtube videosu yayınlanıp, bu videoda satış linkimi paylaşılıyor? yoksa videodan belirli bir süre sonra mı satış linki paylaşılıyor ?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İlk defa bu şekilde sistem almaya çalışacağım süreç nasıl ilerliyor ? Youtube videosu yayınlanıp, bu videoda satış linkimi paylaşılıyor? yoksa videodan belirli bir süre sonra mı satış linki paylaşılıyor ?
Video yayınlandıkdan 30dk sonra sistem paylaşılıyor. Stoklar hemen bitmez acele etmeyin , özelleştirme kısmı güzel olabilir değerlendirin.

Mustafa Kemal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
değişiyor bazen videoyu atıyorlar satış linki yarım saat sonra koyuluyor falan

dogandogancay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İ5 12400f rtx 3060 12 gblık sistemi almayıp beklememe değicek mi sizce arkadaşlar

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
sen tükenecekmiş gibi düşün dostum çünkü bir sürü insan almak istiyor
800 stok olacak denmiştim hocam. Eğer öyle olursa hemen bitmez. Diğer sistemler gibi bu sistemin çıkacağından çok haberdar olanda yok galiba.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri