BatuhanKLC kullanıcısının son içeriği

1. BatuhanKLC

35.000-45.000 TL Acer Nitro 5 A515-46 Laptop İncelemesi (Rtx 3070Ti - R76800H)

Neredeyse 1 yıldır 3 adet kendi alanında rakip laptop incelemesinden sonra sonunda Acer nıtro 5 incelemesi ile karşınızdayım. Cihaz gayet başarılı fakat muhteşem değil tabiki. Söylenecek çok şey var .Linki bıraktım muhtemelen piyasanın en detaylı incelemesi ile karşınızdayım fakat kabaca birkaç...
  2. BatuhanKLC

DDR5 ram / Anakart Bilinmesi Gerekenler , Almayı düşünenler mutlaka okusun

Malesef çözülemeden mide bulandırarak satıldı o sistem. Bu başlık da eski bir başlık olmasına rağmen hatta AMD'nin de DDR5 yarışında olmasına rağmen çözülemeyen hala kıyamet gibi sorun devam ediyor. 3. Nesil DDR5 leri beklemek şu an için en doğrusu gözüküyor.
  3. BatuhanKLC

Pci 3.0 Anakart/Pci4.0 Ekran Karti Ne Gi̇bi̇ Bi̇r Sorun Çikartir ?

Hiçbir sorun olmaz , tepe seviye kartlarda o kartların da tepe seviye modellerinde %1 %2 performans kaybı oluyor NVDIA 'da .
  4. BatuhanKLC

Yardım Neredeyse Bedava Msi Monitör 250 Hz

Başlık muhteşem :)
  5. BatuhanKLC

Fırsat 17.999Tl 3070 Sistem!

Sistem smokinlik olmuş @OceanLaB keşke smokini görseydik , uzun zamandır gelen en KRAL F/P sistemi yaptığın için teşekkürler . Emeği geçen herkesin eline sağlık .
  6. BatuhanKLC

Rog Strix B550-E Ile Tuf Gaming B550M-Plus (Wi-Fi) Arasında Kaldım.

Type c mi istiyorsun ? Thunderbolt mu ? Ona göre seçenekleri daraltabiliriz.
  7. BatuhanKLC

Rog Strix B550-E Ile Tuf Gaming B550M-Plus (Wi-Fi) Arasında Kaldım.

Avrupa'da yaşayanlar her yazana inanıyor herhalde ''askeri sınıf dayanıklılık falan '' Türkiye serverinde bunlar birşey ifade etmiyor çünkü . Uzun yıllar götürüp götüremeyeceğine kimse garanti etmez edemez . Rog her anlamda Tuf un abisi . ''OC falan yapsam mesela kafayı yemez değil mi?""...
  8. BatuhanKLC

Yardım 20-30 Bin Lira Gaming + Okul Laptop

Paylaşılan HP modellerin hepsinin panelleri kötü , bilgin olsun .Attığın tuf kasada sıcacık çalışıyor . G870 Casper veya Lenovo bakabilirsin .
  9. BatuhanKLC

Öneri Termal Macun Önerisi

Eyvallah dostum baş tacısın , eksik olma.
  10. BatuhanKLC

Tuf Gaming A15 (2023) R7 7735Hs- RTX 4060 (140W) Laptop İncelemesi

Sol altta turbonun yanında manuel var, oradan ayarlayabiliyorsun dostum.
  11. BatuhanKLC

Çok iyi süre , armoury create üzerinden müdahale edilebiliyor bilgin olsun .
  12. BatuhanKLC

2022 versiyonu inceleyip beğenmemiştim hatta çok sert eleştirmiştim hatırlarsanız . Bu versiyonda eleştirdiğim birçok şeyi revize etmişler fakat SICAKLIK hariç. 2023 TUF (AMD işlemci) seriler de ciddi sıcak ve sesli çalışıyorlar . Gen 4 m2 ssd kullanması 2x8 ddr 5 ram kullanması Ekstra m2 ssd...
  13. BatuhanKLC

Fırsat PCH V3.1 Yeni Sistem 8.999Tl!!

@ckribrahim Hızına yetişemezler ama açıklık getirmek istersen buyur bro ;)
  14. BatuhanKLC

Forumlarda kapalı link olarak paylaşıldı , konular silindi hatta. Paylaşıldı sonuç olarak. Ben 58 geçe erişimdeydim almadım orası ayrı. 1685788541 Meşhur dc kanalında da paylaşıldı .
  15. BatuhanKLC

Çok çok iyi fiyattı . Elinize kolunuza sağlık. Sanırım link önceden paylaşılmış. Bunların da önüne geçilebilirse efsane olur.
Geri