CanAydın kullanıcısının son içeriği

1. C

Lian Li Lancool 216 Işıkları Yanmıyor

SONUÇ Teknobiyotik'den aldığım SilverStone marka kontroclü sayesinde aydınlatmayı yakabildim. Anakartında ARGB portu olmayan ama fanları ARGB olan kişiler bu marka kontrolcü alıp işi çözebilir. Herkese teşekkürler.
  2. C

Kasa argb olduğu için rgb ile işimiz yok.Kasanın ardında böyle bir kontrolcü tarzı aparat var fakat bu kabloların birleştiği bir yer.Çıkan uçları sata,argb ve 4pin fan bağlantısı.Argb hariç hepsini yaptım.Fakat aydınlatma yanmıyor...
  3. C

Belirtmeyi unutmuşum anakartımda argb portu yok o yüzden bağlantısını yapamadım.O yüzden mi yanmıyor ? Ben rastgele yanar diye düşünmüştüm
  4. C

Lian Li 216 kasa aldım fakat aydınlatması çalışmıyor.Anakartımda ARGB portum yok.Bilgisi olan var mı illa ARGB bağlantısı mı olmak zorunda? Alta resmini koydum ne yapılabilir
  5. C

Çözüldü Pc açılmıyor

Rica ederiz ne demek
  6. C

Çözüldü Pc açılmıyor

Driver güncellemesi yaparken mavi ekran yemişsin ve bu yüzden ekran açılmıyor.Ama biosa giriyor dedin o zaman görüntü var.Bios pili iş yapabilir yukarıdaki arkadaş demiş.Bir çıkarıp dene bakalım
  7. C

kasadan gelen cızırtılı ses

Nereden aldıysanız orayla görüşün en iyi bilgiyi onlar verir
  8. C

İade kısmını tam bilmiyorum ama olumsuz sonuçlanacağını düşünüyorum.Yetkili servise bile yollasanız bazı firmalar cw sesini normal olarak karşılıyor,bazıları değişim yapıyor.Kabul edilebilir düzeyde ise kullanmaya devam edin eğer çok gürültülü kulaklık takılı haldeyken bile geliyorsa bir umut...
  9. C

Cw sesi (bobin sesi ) muhtemelen bir sorun teşkil etmiyor çoğu ekran kartında mevcut
  10. C

vatandan pc toplamak mantıklımı

İnternet tabiki
  11. C

Bu Anakart'a Bu İşlemciyi Takabilirmiyim?

İnternetten baktığımda ' AMD AM4 soketi: Ryzen™ 5000 Serisi/ 4000 G Serisi/ 3000 Serisi Masaüstü İşlemciler için hazır' cümlesi var direk takıp kullanabilirsiniz
  12. C

Sistem Uyumluluğu

İşlemci o ekran kartına darboğaz yapacaktır uyumluluk konusunda sıkıntı yok
  13. C

GTX 970 oyunlarda 80 derece çıkıyor

Tamamdır teşekkürler peki normalinden fazla güç tüketmesi normal midir
  14. C

Sorun termal padlerde zaten.İçinden termal padler çıkmadı fakat kendim yaparsam kaç mm kullanacağımı veya hadi kullandık karta zarar verir miyim ? Bana kalırsa ellememek en iyisi olacak :/
  15. C

Galax GTX 970 Exoc Black Edition ekran kartına sahibim. Ekran kartını 6 fanlı mesh bir kasada kullanıyorum. Termal macununu MX-4 ile daha 1 ay oldu değiştireli. Fakat kartımı soğutamıyorum. Odam yaz ayına göre normal derecede. Hell let loose oyununda ve bazı ağır oyunlarda 80 dereceye kadar...
Geri