Jevons kullanıcısının son içeriği

1. Jevons

itopya kargo takip

ben şanslıydım sanırım bu tür firmalarla uğraşmadım itopyadan verdiğim sipariş mng kargo ile geldi
  2. Jevons

Laptop fanı düzgün çalışmıyor

bu sorun bende de vardı bazen sorun yokmuş gibiydi bazen de aşırı ses yapıyordu çözüm fan değiştirmek. Temizlettiğimde bir süre sessizdi benimkisi garip bir şekilde 2 ay geçmeden yine aynı sorunları yaşıyordum. Fanı değiştireli 6 ayı geçti herhangi bir sorun yok
  3. Jevons

gsyn c açıyorum fps sabitleniyor

bende gsync açık 165'e sabitliyor direkt monitöre göre. 138 neden anlamadım ama 6 fpsten bir şey olmaz farkı hissetmezsin bence açık kalsın.
  4. Jevons

Yayında Drop

hayır herhangi bir detay vermiyor.
  5. Jevons

Yayında Drop

twitch studio'da bu değerleri veriyor. Uploadım 10'un altına düşmüyorken bu neden olabilir?
  6. Jevons

Yayında Drop

Gpu’dan veriyorum evet. işlemci 12100f ekran kartı rtx3050
  7. Jevons

Yayında Drop

Merhabalar, obs üzerinden twitche yayın açmayı denedim. Tüm obs ayarlarını ayarladım. Upload hızım 10mbps fakat 5000bitrate bile veremiyorum (obs’in hızıma göre önerdiği 6000) ki bu uploada evet rahatça vermeli. Kablo ile bağlanıyorum dengesiz de olmuyor bağlantı ama yayında drop ve kasmalar...
  8. Jevons

PC Hocası Yeni Sistemler Geliyor!!

Giriş seviyesi olarak çıkartılan son 3 sistem Amd Radeon ekran kartına sahipti. Bence artık giriş seviyesi Nvidia ekran kartlı sistemin zamanı geldi.
  9. Jevons

Psu-Kasa uyumu

Teşekkürler öneri ve fikirleriniz için değerlendireceğim.
  10. Jevons

Psu-Kasa uyumu

Merhabalar. Hazır sistemimde bulunan kasa tipi attığım screenshotta yazıyor. Sanırım her psu her kasaya uyumlu olmuyormuş. Kasayla gelen psuyu değiştirmek istiyorum. i3-12100f ve rtx3050’li bir sisteme yeterli ve bu kasa tipine uyabilecek kaliteli psu önerebilir misiniz? 650Wlık düşünüyordum...
  11. Jevons

Dell G2422HS Hakkında

Hayır gelmiyor. Her halükarda bu şekilde kalıyor.
  12. Jevons

Bu laptop alinirmi?

1.5-2 ay önce falan ben de bakmıştım bu bilgisayarın performansına. İzlemiş olduğum bir videoyu paylaşayım seninle. Rami 16ya çıkarırsan bu değerler güzel ölçüde yükselir.
  13. Jevons

Dell G2422HS Hakkında

Bunu kronik bir sorun olduğunu düşündürdüğü, sadece benim elimdekinde sorun olmadığını anlatmak için yazdım. Sadece gaming gen’in videosuna bakarak değil. Elimdeki üründe yamulma görülüyordu baktım orada da fark ettim. İade isteğinde o videodaki görseli sunmadım…
  14. Jevons

Dell G2422HS Hakkında

İade sürecini başlattım kargo gelip yarın teslim alacak. Ürün değişimi seçeneği yoktu ki videodaki ürün de düz görünmediği için değişim yapmak yerine paramı geri alıp farklı bir marka monitör almak daha bi mantıklı geliyor.
  15. Jevons

Dell G2422HS Hakkında

Gaming Gen’in videosundan aldığım sceeenshotta monitörün ayağına yakınlaştırısanız ekranın alt kısmıyla orantısızlığı belli oluyor. (Ben hepsiburada sitesinden satın aldım)
Geri