MuhammedColaker kullanıcısının son içeriği

1. MuhammedColaker

Foruma Özel 240 Hertz Monitör Kampanyası Gelir Mi?

Selamlar, Yakın zamanda foruma özel 240 hertz monitör kampanyası gelir mi acaba?
  2. MuhammedColaker

Soru Ekransız Laptop Kullanma

Öncelikle herkese selamlar, Kullanmış olduğum Casper marka laptop un ekranı kendi kendine gidip geliyor, belli bir süre sonra da komple gidiyor ve bi daha gelmiyor. İlk olarak tamirciye 2021 yılında bu sorun için götürdüm flex kabloyu sıfırı ile değiştireceğiz dediler ve o zamanın asgari ücret...
  3. MuhammedColaker

Asus anakart ve Corsair kasa fan hızı ayarlama

Masaüstünde bilmiyorum ama bazı laptop modellerinde üreticiler fan hızını ayarlayabileceğimiz tuş kombinasyonları ekliyorlar. En son kullandığım Casper laptop da bu tarz bir kombinasyon vardı.
  4. MuhammedColaker

Sistem PC'ler Dışında Yakın Zamanda Donanım Kampanyaları Olacak Mı?

Instagramdan kampanyaları biliyorum ama onlar kanala özel değil, bulunan güzel indirimler. Benim bahsettiğim firmalarla anlaşıp yapılan foruma özel kampanyalar, bayadır foruma özel donanım indirimi gelmiyor.
  5. MuhammedColaker

Sistem PC'ler Dışında Yakın Zamanda Donanım Kampanyaları Olacak Mı?

Hazır sistemler dışında sdd, klavye, mouse gibi donanımlarda indirim olacak mı? Forum indirimlerine baktım da sistem indirimleri dışında donanım indirimlerini en son temmuzda falan yapmışsınız sanırım, çok az mı yapılıyo donanımlarda indirim?
  6. MuhammedColaker

Driver güncelleme programı tavsiyesi

Driver güncelleme programı olarak şuan piyasada en meşhur olan Driver Booster programı ancak admin'in dediği gibi program gereksiz yere fazladan şeyler kurmaya çalışıyor, o yüzden bilgisayarınızın kendi driver sitesinden orijinal driverlarınızı yüklemeniz en mantıklısı.
  7. MuhammedColaker

Acer nitro 5 an515-43 bios güncellemesinde aldığım hata

Normalde BIOS güncellemelerini sadece teknik bilgiye sahip kişiler yapmalı zaten. BIOS update arıyorsanızda Acer'in resmi driver indirme sayfasında bilgisayarınızın seri numarasını girerek en güncel BIOS driverlarını bulabilirsiniz.
  8. MuhammedColaker

Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

Bence bu zamanda GTX serisinin bi değeri kalmadı. En azından RTX serisinin düşük modelleri olabilir.
  9. MuhammedColaker

Amazon Prime İndirimleri Hakkında Soru

Ben amazonun elektronik ürünlerde çok iyi indirimler yaptığını hiç görmedim.
  10. MuhammedColaker

AUTOCAD 2023 İçin Laptop Önerisi (Haziran 2022)

Hocam bende intel ekran kartlı 8 gb Ram e sahip bir bilgisayar var yaklaşık 12 senelik. Onda denedim ama çok kastı program çalışmadı yani.
  11. MuhammedColaker

AUTOCAD 2023 İçin Laptop Önerisi (Haziran 2022)

Merhabalar, Sadece Autocad 2023 kullanmak için bir laptop almam gerekiyor. Bütçem maksimum 5 bin ne yazık ki . Bu fiyatlarda tavsiye edebileceğiniz autocad 2023 ü önerilen sistem ayarları ile donmadan kullanmamı sağlayacak laptop tavsiyeleriniz var mı acaba?
  12. MuhammedColaker

Steam yaz indirimleri

Eğer hala oynamayan varsa Witcher 3'ü oynamanızı tavsiye ederim hala günümüzde böyle bir oyun yapılamıyor.
  13. MuhammedColaker

Forza Horizon 4 takılma sorunu?

Paylaştığınız testte sorun ekran kartı olarak gözüküyor. Benchmark için site değil de, daha çok programlar tercih ediliyor. Sorunuzun kaynağını tam bilmesemde, sorununuz ekran kartı gibi gözüküyor, anormal derecede düşük performans sonuçları vermiş.
  14. MuhammedColaker

Forza Horizon 4 takılma sorunu?

Bence bir benchmark testi gerçekleştirin, benchmark testindeki analizlere göre sebebini daha iyi anlayabilirsiniz.
Geri