oguzyslli kullanıcısının son içeriği

1. O

Gencer Gaming Ekstra Ücret Talebi

Size gencerle olan mesajımı SS attım gördünüz mü bu konu gereksiz hal almaya başladı takibi bırakıyorum iyi forumlar
  2. O

Soru Gençer Gaming PCH

3 Haziran sipariş verdim daha kargolanmadi yoğunlukları varmis
  3. O

Olur yazariz
  4. O

Yarın 8.iş günü :d
  5. O

hak verilecek bir durum yok mesaj attığımızda 5-7 iş günü diye belirtiyorlar sonrasından sitelere 7-10 gün yazıyorlar kimse beni yanlış anlamasın bi sistem bitmeden diğer sistem çıkartan ben değilim yoğunluğu olabilir personeli olmayabilir ben buna kesinlikle bir şey demiyorum allah daha çok...
  6. O

hayırlısı umudu hevesi tükettik artık 10.günde de çıkabilir
  7. O

benimki 3 haziran normalde 10 gün iş günü 7 :d
  8. O

3 haziran ?
  9. O

3 hazirancılar hala bekliyor..
  10. O

hangi gün sipariş verdiniz bugün geldi ? ve hazırlanıyor yazarken mi kargo geldi ?
  11. O

Karalama kampanyası ne ara oldu sekiz gün gelmeyen kargolar veya sipariş alınıp ödeme alınan tutarların iptali ? gerekçesiyle sunup bir şeyler anlatmaya çalışıyoruz şikayetimizi bu platformda veya diğer platformlarda dile getiriyoruz kendi kafamıza göre firmaya bir düşmanlığımız olduğu için...
  12. O

Yüksek Hz Görüntü Aktarma (Dp Gi̇ri̇şi̇ Yok)

hdmi 144 veriyor diye biliyorum en fazla
  13. O

Dolar 23 TL

Dolar 23 tl oldu bilmeyen yoktur sanırım forumda bu verdiğimiz siparişlerin iptaline vesaire yol açar mı ?
  14. O

RTX 3060

https://www.itopya.com/vivien-deep_h22988 VIVIEN-DEEP/Intel Core i3 12100F/GIGABYTE GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12GB/16GB DDR4/500GB Gen3x4 M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC Bu pc alınır mı
  15. O

Gençer Gami̇ng İşgüzarlığı

Adamların bana söylediği şey telefonda şu bu sistem açığıdır stoklar 1 ile sınırlıdır videoda böyle bir şey söylenmiyor atlanmış olabilir anlıyorum insanlık hali sitenize de yazmayı unuttunuz onu da anlıyorum o da bir insanlık hali ama siz bana alışveriş yaptırıyorsunuz alışverişi geçtim ödemeyi...
Geri