Onemack kullanıcısının son içeriği

1. Onemack

Önemli Hangi İnterneti Kullanıyorsunuz? (Şubat 2023 Güncel)

Netspeed - 100 Mbps Taahütsüz - 149 TL Pin: 3-5 Arası
  2. Onemack

Yardım Oyundayken İnternet Kopuyor

Aynı Olay Benimde Başıma Gelmişti. Lol Oynarken ISS değiştirdim Düzeldi. Telefon ile bağlandığımda sorun olmuyor fakat normal kablolu kullanırken net kopuyordu
  3. Onemack

Soru Ram Frekansını Yükselttiğim De Bilgisayarım Reset Atıyor.

Aynı İşlemci Bende de Mevcut 4000Mhz Ramler Var Fakat Bende de 3777 veriyor
  4. Onemack

Coolor Master Td500 Mesh - Asus Tuf Gaming B550M-E

Kasayı Kullanmaktayım olumsuz bir yönü bulunmamaktadır bana göre :) anakartım b550 tomahawk
  5. Onemack

Phanteks P400A Ön Panel Fan Önerisi !!

Merhabalar Phanteks P400A Modeli Kasa İçin Ön Bölüme 2 veye 3 tane Fan Alacağım ARGB Olmasada Olur. Limitim 1000 TL
  6. Onemack

Bilgisayar Toplama

Merhabalar; Bilgisayar Topluyorum da İşlemcim R5 5600 ve Ekran Kartı Zotac 3060ti Sizden Ricam Bana Anakart - PSU - M2 Ssd Öneriniz Nedir. Bütçe 6K
  7. Onemack

Çözüldü 2.El Rtx 2080 Alınır mı?

2060 + 2000TL Yi Kabul Eden Bir Satıcıya Sıcak Yanaşmam Ben Şahsen Adam Resmen Kafa Kafaya Takas Ediyor Aşırı Şüpheli Bir Durum Bence
  8. Onemack

Hazır sirke ile kepekli saç geçer mi?

Merhabalar Yüzümde Ve Saçımda Eğzaman Var ve Yüzümdeki Damla Sürünce Geçiyor Saçımı İse ' Vichy Dercos Anti-Pel Kepeğe Karşi Etkili Bakim Şampuani ' Kullanıyorum Ve 2-3 Günde Bir Şampuanı Kullanmam Bana Yeterli Geliyor.Normal Şampuanlara Göre Pahalı Ama Bende %100 Sonuç Verdi.Sakal İçin Daha...
  9. Onemack

ASUS VG279Q 27 Gaming IPS Freesync

Desteklese Muhakkak Yazarlardı Kutusunda
  10. Onemack

Türknete geçmeli miyim?

Ben Kullanıyorum Tek Olumsuz Yönü Müşteri Temsilcisine Ulaşmanız İmkansız ama Onun Yerine Kendi Uygulaması Üzerinden Yazışabilirsiniz Kısa Sürede Dönüş Sağlıyorlar
  11. Onemack

Sistem yükseltmek istiyorum.

Bence de Amd 1200 serisi olası lazım yanında 1050ti var kuzenim 200fps felan alıyor sen 5600ile 300 ü rahat görürsün diye düşünüyorum bu valo için tabi
  12. Onemack

RYZEN 5 5600X Sıcaklık sorunu (11 Eylül 2022)

120mm Sıvı Soğutucu İle 65 Dereceyi Geçtiğini Görmedim. 360mm yerine 240mm sıvı soğutucu al kalan parayı kasaya göm derim ben :)
  13. Onemack

Sistem yükseltmek istiyorum.

Şahşi Fikrim İşlemcini Değiştir ve Ekran Kartına Dokunma 6 Gb Oyunlarda Yeterli Dİye Düşünüyorum
Geri