xarkut kullanıcısının son içeriği

1. xarkut

Steam Oyunlarını Ücretsiz

Bir şey yapmana gerek yok, hafta 2 en fazla 3 kasa garanti düşüyor hemen hemen her modda. (Buna IDLE Serverlerda dahil.) Crack oynamanızı tavsiye etmememin sebebi virüs değil, 3 yaşındaki çocuk bile artık bilgisayardaki virüsleri temizleyebilir her şeyin çözümünün olduğu bir dönemde yaşıyor tabi...
  2. xarkut

Steam Oyunlarını Ücretsiz

Crack tavsiye etmiyorum, ortada bir emek varsa karşılığı verilmeli. Ancak, 5-10₺'lik random key veren sitelerdeki kasalar ile belki şansına çıkarabilirsin. Onun haricinde, direk steam üzerinden bedava alma gibi bir durum söz konusu değil. Ben xbox gamepass kullanıyorum Forza Horizon 4-5...
  3. xarkut

Yardım Bu Sistemde Ani Donmalar Normal Mi?

Güncelleme: Formattan sonra devam ediyor, sanırsam SSD'den kaynaklı bir sorun var. M2 takacağım zaten bilgisayara anakartla beraber değişecek herhalükarda
  4. xarkut

Yardım Xxx Bir Forumdan Sinirlenipte Geliyorum O Yüzden Yanlış Bilgiler Verirsem Şimdiden Özür Dilerim

Ne demek bu şimdi? Utanmadan başka forumun reklamını mı yapıyorsun bide sen ukala? Neymiş, dalga geçmişler bize ne be! (!) Şaka, şaka.. hoş geldin kanka. İstediğin kadar yanlış bil, birbirimizi düzelterek, yanlışlarımızı düzelterek gelişiriz. ^^
  5. xarkut

Fiyatlar Seçimden Sonra Düşermi

Bazı firmalar, dolar üzerinden anlaşma yapıyor yıllık doları sabitlemek için. Bazılarının 21-25 dolar arası sabitleme yaptığını duydum, doğrulayabileceğim bir kaynak yok sadece duyum istersen araştırabilirsin bunu.
  6. xarkut

[Arşiv] Türk Yapımı Oyunlar | Oyun Sayısı: 241

Aga, ben okurken yoruldum, sıkıldım.. şiştim sen bunu yaparken nasıl canın çıkmadı yav. Ellerinden öper, listeye puanım 10/10. Teşekkür ederim, çoğu gündemimize gelemeyen oyunlar yada yetersiz oyunlar ancak umarım her biri ileride daha başarılı yapımlar ile karşımıza çıkar.
  7. xarkut

Monitör Nasıl 4K Yapabilirim ?

Kanka, 4K kayıt alsan bile sen 4K göremezsin çünkü ekran FHD yani 1080p.
  8. xarkut

Oyun içi çektiğiniz fotoğraflar

Açı derslerimizden bir kaç kare ^^ Bunlarda uçmayı öğrenirken çektiğim bir kaç foto :Dd Son olarak, JDM Grup ^^ Araya bir Alman kaynamış son dakika idare edelim efenim
  9. xarkut

Yardım 10.000₺ Her Şey Dahil Sistem Önerisi Lazım

Ekran kartı olmadan, APU bir sistemi zorlayamaz mıyız sence? O yüzden sizlere sordum ya ben beceremedim. :D
  10. xarkut

Yardım 10.000₺ Her Şey Dahil Sistem Önerisi Lazım

Selam gençler, bi' arkadaşımız var ufak 13 yaşlarında kendi aramızda para toplayıp PC alıcaz arkadaşa. Çok iyi bir bilgisayar olmasa bile; GTA 5 gibi oyunları Medium - High arasında oynatacak bir bilgisayar toplamak istiyoruz 10.000₺ bütçe ile bir şey yapamıyorum kafam karıştı çünkü bütçenin...
  11. xarkut

İki̇nci̇ El Pcde Garanti̇ Fatura Urunde Sikinti Olur Mu?

Bende böyle iki olay yaşadım. Birincisi, bilgisayarla ilgiliyle. Anakartı güç almıyordu, bende gönderdim. Bir sorun yaşamadım ancak yaşadığım ikinci olay biraz başımı ağrıtacak cinstendi. iPhone 11 aldım ve aldığım telefon çalıntı çıktı. Başımı bayağı bir ağrıttı ama olay çözüme ulaştı kimse...
  12. xarkut

2700Tl Wireless Kulaklık Önerisi

O kulaklığı önerme sebebim; çoğu insan gaming 7.1 surround kulaklıkların daha iyi olduğunu düşünse de Stüdyo (Referans kulaklıklar) hepsinden daha temiz ve daha detaylı ses verir. Kendim; AKG K371'in kablolu versiyonunu kullandığım için "gönül ister ki" diyerek söyledim. :D İnan bana, Valorant...
  13. xarkut

Windows 10 Format

Bu da olabilir ancak dediğim gibi bilgisayarında virüs varsa gene sızıntı ihtimali her zaman olacaktır. O yüzden iyice tara derim, ağ paylaşımını maalesef acı bir şekilde öğrendim çok anladığımdan değil. :D Şirkette bütün bilgisayarlara fidye virüsü yayıldı ve ağ paylaşımı üzerinden olduğunu acı...
  14. xarkut

Önemli Hangi İnterneti Kullanıyorsunuz? (Şubat 2023 Güncel)

Türknet kullanıyorum, eski abone olduğum için hala 150₺ üzerinden faturalandırılıyorum. 1000Mbps download/upload aktif olarak kullanıyorum.
  15. xarkut

Soru Kilo Verenlere Bir Şey Sorabilir Miyim ?

6 Ayda 120Kg'dan 88Kg'ya düşmüş birisi olarak anlatıyorum. Ağırlık çalışmak ve ağırlığı piramit yöntemiyle çalışmak metabolizmanı hızlandırır o an çok fark etmese bile günlük hayatında metabolizman daha sağlıklı çalışacaktır. Ayrıca; vücudundaki kilonun temeli ödemdir bu yüzden başlarda çok...
Geri