Çözüldü 4-5 Bin TL Bütçe Tablet Öneri (24 Ağustos 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Feyyazbegen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Dostlar,

YouTube, whatsap ve androidden bir kaç uygulama kullanacağım. Ekran videosu çekebileceğim kalemli tablet arıyorum.
(Sorunun ekran görüntüsünü arka kamera kullanmadan videosunu çekip özel ders öğrencilerime videsounu atacağım.)

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Feyyazbegen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Eve gelince pc den daha rahat alırım dedim 4200 den 5600 e fırlamış Hepsiburada. En ucuz yer 4700 olmuş. Bir süre takipte kalacağım almak için.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
TCL marka olarak kötü değil ama ürünü yorumlamam gerekirse Tab S6 Lite veya Lenovo ürün dengi değil alt bir ürün biraz daha.

KS

Feyyazbegen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ram batarya şarjı olarak aynılar. Markaya güvenirim de. YouTube whatsap ekran görüntü videosu çekme konusunda iyi midir? Mediamarketye 3750 lira imiş. İnternette daha ucuz

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Ram batarya şarjı olarak aynılar. Markaya güvenirim de. YouTube whatsap ekran görüntü videosu çekme konusunda iyi midir? Mediamarketye 3750 lira imiş. İnternette daha ucuz
İşlemcisi ve grafik yongası TCL üründe daha zayıf. Onun dışında benzer ürün özelliklerine sahipler. Ben her türlü Samsung seçerdim. Android platformunda işlemci modelinin yüksek olması avantajdır uzun vadede.

KS

Feyyazbegen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aynen . Kalem olarak tcl ürününe çok kötü olduğuna dair yorum yazanlar olmuş. Samsungu tercih edeceğim.
İşlemcisi ve grafik yongası TCL üründe daha zayıf. Onun dışında benzer ürün özelliklerine sahipler. Ben her türlü Samsung seçerdim. Android platformunda işlemci modelinin yüksek olması avantajdır uzun vadede.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri