Ağustos Ayının Üyesi: rkarayel!

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,077
Selamlar arkadaşlar,

Forumda aylık olarak "Ayın Üyesi" rütbesine ulaşan dostlarımıza ödül verdiğimizi biliyorsunuz. Bu etkinliği 4 aydır devam ettiriyoruz. Ağustos ayı içerisinde ise foruma en çok katkı yapan kişi @rkarayel oldu. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederim :)

1662967572915.png

Bu ay ise kendisine katkılarından dolayı 1500 TL olan Corsair Void RGB Elite USB oyuncu kulaklığı hediye ediyoruz.

1662967790196.png

Önümüzdeki ay yine "Ayın Üyesi" rütbesini kazanan arkadaşım, katkılarından dolayı ödüllendirilmeye devam edecek. PC Hocası Forum hepimizin. Burayı sağlıklı ve doğru tutmak için biz de elimizden gelen tüm desteği dostlarımızla paylaşmaya özen göstermeye devam edeceğiz :)

Hayırlı olsun.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Senelik iznimde tabiri caizse biraz abartıp forumda yatıp kalktım, bu süreçte elden geldiğince yanlış bilgi vermemeye çalıştım, birilerine faydam olabildiyse ne mutlu bana :)
@OceanLaB hocam çok teşekkür ederim hediye için, daha iyileri forum üyelerine nasip olsun :)

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Senelik iznimde tabiri caizse biraz abartıp forumda yatıp kalktım, bu süreçte elden geldiğince yanlış bilgi vermemeye çalıştım, birilerine faydam olabildiyse ne mutlu bana :)
@OceanLaB hocam çok teşekkür ederim hediye için, daha iyileri forum üyelerine nasip olsun :)

Hayırlı olsun hocam çok sevindim :)

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
812
Hayırlı uğurlu olsun, mevcut kulaklığınızdan çok daha iyi bir ürün güle güle kullanın. En uzak mesafedeki düşmana hs, en yakındakine bıçlar atınız :)

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hayırlı uğurlu olsun, mevcut kulaklığınızdan çok daha iyi bir ürün güle güle kullanın. En uzak mesafedeki düşmana hs, en yakındakine bıçlar atınız :)
Çok teşekkür ederim hocam iyi dilekleriniz için, kararsızım kullanma konusunda aklımda bir kaç upgrade var ama kulaklığı belki sonraya bırakırım, bakıcam duruma göre artık :) Daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Gençler Ben Hala Çözemedim Bu Sistemi " Ayın Üyesi " Tam Olarak Ne Oluyor Ki Yani Şimdi Her Ay Katkıda Bulunan Arkadaşlar Dan Biri Ayın Üyesi Oluyor Taner Abi De Katkıda Bulanan Arkadaşa Ödül Mu? Veriyor Sistem Bu Şekilde Mı?

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Gençler Ben Hala Çözemedim Bu Sistemi " Ayın Üyesi " Tam Olarak Ne Oluyor Ki Yani Şimdi Her Ay Katkıda Bulunan Arkadaşlar Dan Biri Ayın Üyesi Oluyor Taner Abi De Katkıda Bulanan Arkadaşa Ödül Mu? Veriyor Sistem Bu Şekilde Mı?
Evet hocam, o ay en çok mesaja sahip üye ayın üyesi seçiliyor, mobilde soldaki çizgide, bilgisayarda sağdaki kullanıcılar sekmesinde liste var.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905

Evet hocam ay içerisinde en çok mesaj ve konu açan kullanıcıları sistem otomatik belirliyor taner hocamda arkadaşı ödüllendiriyor. henüz almak nasip olmadı ama bir gün :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri