Ağustos Ayının Üyesi: rkarayel!

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Yanlış Anlamayın Beni De , Şimdi " En Çok Mesej " Yazan Kişiye Ödül Veriliyor Diyorsunuz Veya Konu Açanlara " Boş Muhabbet " Olsun Diye Konu Açanlar'da Olur Veya Yanlış Bilgi Verenler.. Ödülü Almak İçin Onu Nasıl? Önüne Geçiyorlar Ki..

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Yanlış Anlamayın Beni De , Şimdi " En Çok Mesej " Yazan Kişiye Ödül Veriliyor Diyorsunuz Veya Konu Açanlara " Boş Muhabbet " Olsun Diye Konu Açanlar'da Olur Veya Yanlış Bilgi Verenler.. Ödülü Almak İçin Onu Nasıl? Önüne Geçiyorlar Ki..
Profillerde görüntüleniyor hocam ne yazıldığı ya da ne konu açıldığı, zaten o an öyle birşey olunca modlar müdahale eder (hiç gerek kaldığını görmedim konularda). Gereksiz yere birden fazla atıldığında birleştirme de yapılıyor mesajlarda.

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,152
Profillerde görüntüleniyor hocam ne yazıldığı ya da ne konu açıldığı, zaten o an öyle birşey olunca modlar müdahale eder (hiç gerek kaldığını görmedim konularda). Gereksiz yere birden fazla atıldığında birleştirme de yapılıyor mesajlarda.
Ha Şimdi Anladım Kardeşim Eyvallah

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905

mesala konu içinde güzel yazdınız diyelim sadece. onu mesajdan saymıyorlar. Minimum 20 karakter olması lazım sanırım.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Hayırlı uğurlu olsun , güle güle kullanın hocam :D.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Hayırlı olsun.

@OceanLaB Hocam konu katkısı da önemli mi ? Böyle bir bilgi görmediğimden soruyorum. Birde bu alakasız ama Uğur hocamın hesabına bir şey mi oldu ?

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,077
Hayırlı olsun.

@OceanLaB Hocam konu katkısı da önemli mi ? Böyle bir bilgi görmediğimden soruyorum. Birde bu alakasız ama Uğur hocamın hesabına bir şey mi oldu ?

Uğur bir firmada işe başladığından dolayı foruma artık ağırlık veremiyor. O yüzden aramızda değil artık :)

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Uğur bir firmada işe başladığından dolayı foruma artık ağırlık veremiyor. O yüzden aramızda değil artık :)
Bence daha güzel uğurlanabilirdi Uğur. Kendisi ile konuşmadım son 5 gündür. Forumda da aktif değildim ama. Hiç değilse 1 ay emek verene 1000 küsür liralık hediyeler verilebiliyorsa , Uğura da güzel bir sistem hediye ederek . Bu güne kadarki paylaşımları , foruma kattıkları için teşekkür ederek bir başlık altında uğurlanabilirdi. Eğer yapılmışsa böyle birşey bilmiyorum sözümü geri alırım. Ama şahsi fikrim budur.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Sadece forumda yazıyor yardımcı oluyor gerçekte falan görmedim ama internet ortamında bile olsa Uğur hocamın gidişi benim için üzücü oldu.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,077
Bence daha güzel uğurlanabilirdi Uğur. Kendisi ile konuşmadım son 5 gündür. Forumda da aktif değildim ama. Hiç değilse 1 ay emek verene 1000 küsür liralık hediyeler verilebiliyorsa , Uğura da güzel bir sistem hediye ederek . Bu güne kadarki paylaşımları , foruma kattıkları için teşekkür ederek bir başlık altında uğurlanabilirdi. Eğer yapılmışsa böyle birşey bilmiyorum sözümü geri alırım. Ama şahsi fikrim budur.

Uğur bize son gün haber verdi Batuhan. Arka planda kendisini hep destekledik zaten. O tarafı dışarıdan yorumlandığı gibi değil, biz kendi aramızda konuşalım :)

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Yok herkes emeğinin karşılığını bir şekilde alır dostum. Burada ayın üyesine bile fiyatı önemli olmaksızın bir şeyler veriliyor. Uğur'u mahçup edeceklerini düşünmüyorum şahsen.

ahmetalikyc

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
65
Senelik iznimde tabiri caizse biraz abartıp forumda yatıp kalktım, bu süreçte elden geldiğince yanlış bilgi vermemeye çalıştım, birilerine faydam olabildiyse ne mutlu bana :)
@OceanLaB hocam çok teşekkür ederim hediye için, daha iyileri forum üyelerine nasip olsun :)
Sana yetişilmesi mümkün değildi hak ettin kardeşim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri