Ağustos Ayının Üyesi: rkarayel!

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Uğur bize son gün haber verdi Batuhan. Arka planda kendisini hep destekledik zaten. O tarafı dışarıdan yorumlandığı gibi değil, biz kendi aramızda konuşalım :)
Hocam ben bilmeden konuştum dediğim gibi . Amacım güzel bir uğurlama yapılması idi . Desteklerinizi biliyorum :⁠-⁠)

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Yok herkes emeğinin karşılığını bir şekilde alır dostum. Burada ayın üyesine bile fiyatı önemli olmaksızın bir şeyler veriliyor. Uğur'u mahçup edeceklerini düşünmüyorum şahsen.
Kardaşım 5 gündür wp den bile düzgün yazamadım sana biliyosun , yoğundum takip etmedim . Üstüne konuşulmuş bir konu da görmeyince fikir sundum işin aslı. Yani kötü niyetli söylemedim . Herkes bilir Uğuru severim . Güzelce uğurlayalım istedim . Herkes bilir seni de severim . Senin için de böyle bir durum görsem ve konunun önünü arkasını bilmesem , takip etmemiş olsam aynılarını senin için de söylerim indirim adam.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Kardaşım 5 gündür wp den bile düzgün yazamadım sana biliyosun , yoğundum takip etmedim . Üstüne konuşulmuş bir konu da görmeyince fikir sundum işin aslı. Yani kötü niyetli söylemedim . Herkes bilir Uğuru severim . Güzelce uğurlayalım istedim . Herkes bilir seni de severim . Senin için de böyle bir durum görsem ve konunun önünü arkasını bilmesem , takip etmemiş olsam aynılarını senin için de söylerim indirim adam.
Ben niyetini biliyorum zaten sorun yok beni biliyorsun :)

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hazır görmüşken yazasım geldi. Buralar hep dutluktu :) .2019'dan itibaren forum yöneticileri güzel işler başarmış. Önceden bu kadar aktif bilgili kullanıcı pek yoktu. Genelde konu açılıyordu cevaplıyorduk. Şuan ki arkadaşların hızı ve bilgisinden konulara yetişemiyorum :D . Böyle etkinliklerle desteklemeleri de çok hoş.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Hazır görmüşken yazasım geldi. Buralar hep dutluktu :) .2019'dan itibaren forum yöneticileri güzel işler başarmış. Önceden bu kadar aktif bilgili kullanıcı pek yoktu. Genelde konu açılıyordu cevaplıyorduk. Şuan ki arkadaşların hızı ve bilgisinden konulara yetişemiyorum :D . Böyle etkinliklerle desteklemeleri de çok hoş.
Tr şartları saolsun en ucuza en iyisini almak için çıkmıştım bu yola . Videolar izleyip yazılar okudum.Artık profesyonelim :cool:

Emirhan52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
36
Hayırlı olsun hocam her konuya cevap yazıyorsunuz saniyesinde haketmiştiniz
Senelik iznimde tabiri caizse biraz abartıp forumda yatıp kalktım, bu süreçte elden geldiğince yanlış bilgi vermemeye çalıştım, birilerine faydam olabildiyse ne mutlu bana :)
@OceanLaB hocam çok teşekkür ederim hediye için, daha iyileri forum üyelerine nasip olsun :)

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Senelik iznimde tabiri caizse biraz abartıp forumda yatıp kalktım, bu süreçte elden geldiğince yanlış bilgi vermemeye çalıştım, birilerine faydam olabildiyse ne mutlu bana :)
@OceanLaB hocam çok teşekkür ederim hediye için, daha iyileri forum üyelerine nasip olsun :)
Tebrikler. (y) Bu arada gerçekten güzel kulaklık. Hayırlı olsun.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Dersteyken gelmiş @OceanLaB hocam kargo, çok teşekkür ederim tekrardan fazlasıyla sevindirdi bu hediye :)

Ekli dosyalar

• 07DA81B8-900D-4AD2-8BC8-83B78380F073.jpeg
    07DA81B8-900D-4AD2-8BC8-83B78380F073.jpeg
    1.8 MB · Görüntüleme: 13

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri