Bu Monitör Bu Sistemde Çalışır Mı?

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758
O zaman cakma marka dogru tahmin ettim satmak ugruna bunuda yaptilar ama hangisinin gercek oldugunu anlamak icinde bi yazilim varmis videolarda goruyodum ondanda ben anlamiyom birde eriniyom tabi nasil bulabilirim onun disinda gercek degeri yazani
Marka çakma değil ama marka kötü. İyi modellerinde var ama sende bulunan rezalet bir model maalesef. Sahte değil yani diskin ama iyi bir disk değil.

O programı bende bilmiyorum tam ama sizin SSD yi kullananlar yapınca dediğim gibi yarısını veremiyor.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

Bunlar 34k tutuyor.
İstersen biraz kısabiliriz.esela 3060 yaparsak hem soğutucu alabilirsin hem de bütçe rahatlar.

Monitörü buradan alabilirsin.
Lory bana önerdiğin monitör bunun kadar iyimidir fps oyunu için , yeni monitör gelmiş esporcu

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758
Lory bana önerdiğin monitör bunun kadar iyimidir fps oyunu için , yeni monitör gelmiş esporcu
FPS oyunu için tabii benq daha iyi ancak karışık kullanım için Dell daha iyi. Tüm gününü FPS oynayarak geçiren biri değilsen Dell öneririm.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
FPS oyunu için tabii benq daha iyi ancak karışık kullanım için Dell daha iyi. Tüm gününü FPS oynayarak geçiren biri değilsen Dell öneririm.
Çoğunlukla fps oynuyorum o zaman benqmi almam lazım ve hangisini almalıyım birde benq 360hz olanı pahalı :( fps için çok önemli

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758
Çoğunlukla fps oynuyorum o zaman benqmi almam lazım ve hangisini almalıyım birde benq 360hz olanı pahalı :( fps için çok önemli
Hiçbiri seni üzmez. Çoğunlukla değil, FPS ten başka bir uğraşın olacakmı onu sor kendine. Mesela benq da yandan aşşağıdan vs. Bakarken renkler bozulur. Dik bakman gerek tabii ergonomisi sayesinde istediğin yere ayarlayabilirsin. Renk kalitesi 5k lık monitör kadar...

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Hiçbiri seni üzmez. Çoğunlukla değil, FPS ten başka bir uğraşın olacakmı onu sor kendine. Mesela benq da yandan aşşağıdan vs. Bakarken renkler bozulur. Dik bakman gerek tabii ergonomisi sayesinde istediğin yere ayarlayabilirsin. Renk kalitesi 5k lık monitör kadar...
Fps oynuyorum çoğunlukla ama başka uğraşımda oluyor bazen başka oyunlarada bakıyom tabi ama dellde fps oyunlarında iyi diyorsan onu alayım

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758
Tmm dell alıyom o zaman , adamlar 540hz monitör çıkarmış birde kafayı yemişler milleti zora sokuyolar iyice 😂 540 olanlara karşı napıcaz bilmiyom
Türkiye'de 540hz alabilecek 30 kişi anca çıkar zaten :D sıkıntı yok.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Türkiye'de 540hz alabilecek 30 kişi anca çıkar zaten :D sıkıntı yok.
Lory kasanın ön kısmındaki ön panel bağlantıları sesi daha net detaylı veriyorya , alcağım sistemde ses konusunda kasa ön paneli ve anakartın ses çipi hangisinde en iyi

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758
Lory kasanın ön kısmındaki ön panel bağlantıları sesi daha net detaylı veriyorya , alcağım sistemde ses konusunda kasa ön paneli ve anakartın ses çipi hangisinde en iyi
Sistemden pek anlamam ama anakarta bağlaman her zaman daha iyi olur çünkü ses kartı anakartta bulunur.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Sistemden pek anlamam ama anakarta bağlaman her zaman daha iyi olur çünkü ses kartı anakartta bulunur.
Benim harici ses kartım var creative sound blaster x g6 ses şiddeti ve kalite iyi ama net sesler alamıyom onda detaylı değil hoparlör işlevi gördüğü için ama ön giriş kulaklık girişi olduğu için sesler daha net o yüzden dedim onunda en kalitelisini alsam diye anakartın iyisi bile farkediyor

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Başkalarınada danışmak istedim 3060 ekran kartı işlemciye göre zayıf kalmış dediler. Kullanılan bazı parçalar iyi olanlara hakaret gibi bişey yazdılar

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
758
Başkalarınada danışmak istedim 3060 ekran kartı işlemciye göre zayıf kalmış dediler. Kullanılan bazı parçalar iyi olanlara hakaret gibi bişey yazdılar
abartmışlar. evet 3060 biraz düşük işlemciye ama senin kullanım amacın fps di. ileride ekran kartı değişir. tavsiyem böyle kişileri dinlememen adam akıllı bilen kişilere danışman. onlar sadece ezberlediğini doğru bilir ben de çoğu forumu onlar yüzünden bıraktım.

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
abartmışlar. evet 3060 biraz düşük işlemciye ama senin kullanım amacın fps di. ileride ekran kartı değişir. tavsiyem böyle kişileri dinlememen adam akıllı bilen kişilere danışman. onlar sadece ezberlediğini doğru bilir ben de çoğu forumu onlar yüzünden bıraktım.
Yanlış anlamayın beni sadece sistem toplama konusunda emin olmak istedim daha önceden hazır sistem aldım memnun kalmadığım için yine bu durumdan mutsuz olmayayım dedim.Birde başka biriside 47k civarı toplama sistem önerdi , önerdiği şeyde bişey dikkatimi çekti kasa anakart için atx uyumlu ama anakart micro atx sizce bu anakart bu kasaya uyarmı :) tuhafıma gitti

KS

kerem24

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Screenshot_20231121-093653_Amazon Shopping.jpg

anakartı bunun gibi bir anakartla değiştirme ihtimalimiz varmı lory varsa eğer 10k civarı bunun gibi bi anakart almayı düşünüyorum supremefx özelliği lazım çözünürlüğü yüksek olursa daha iyi olur benim için birde 384khz destekliyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri