FORUMA Özel ASUS RTX 3050 8GB ekran kartı 4489TL Olacak! (SINIRLI STOK)

YukseL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba,

Öncelikle paylaşım için teşekkür ederim.

İşten gelip foruma girmem saat 19:30' u buldu, konuyu görüp, yorumları okuduktan sonra söylemek istediklerim;

Stok ve bedava reklam ile ilgili serzenişler olmuş fakat satışın forum ile paylaşım dışında hiçbir alakası yok. Satışı yapan firma istediği yerden reklam yapabilirdi veya hiç reklam yapmadan satabilirdi, reklam yapmasa bile ürünler 30 dk içinde tükenirdi, çünkü binlerce kişi siteleri takip ediyor.

Forum üyeliği için reklam denmiş diyelim ki 5.000 kişi üye oldu bu üyelerin çoğunluğu ürünü satın alsa bile aldım diye teşekkür etmek için gelmeyecekti belki, teşekkürü geçtim belki foruma hiç uğramayacaklardı. Yani reklam dedikleri veri tabanını gereksiz yere doldurmaktan başka bir işe yaramıyor ki kimse istemez böyle olmasını.

Ürünü ucuza satıldıktan sonra aynı gün kapısına götürülse bile iyilikten bilmeyecek insanlar var.

Tekrar teşekkür ederim.

gariban31

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: FORUMA Özel ASUS RTX 3050 8GB ekran kartı 4489TL Olacak! (SINIRLI STOK)

Forumla alakası yok bence bu indirimin. Al satçılar faydalandı yine forumda üye olmanın ve aktif olmanın avantajı olmalı.

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: FORUMA Özel ASUS RTX 3050 8GB ekran kartı 4489TL Olacak! (SINIRLI STOK)

erse' Alıntı:
Arkadaşlar aldım alamayanlar yetişememiş olabilir taner abide yalan olmaz.

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. :)

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219

Merhabalar,

Benim ihtiyacım yok fırsatım olsa da almayacaktım ama bu tarz durumlarda önceden bilgilendirme yapılıp aktif üyelerin öncelikli talebi doğrultusunda hareket edilse daha yararlı olur diye düşünüyorum. Bu yorumumu da forumda gerçekten ihtiyacı olup da alamayan arkadaşları gördükten sonra yazıyorum. 

Ben de boş zamanlarımda bu forumla vakit geçiren biri olarak görün lütfen. Kötü bir niyetim veya forumu kötülemek gibi bir derdim yok aksine sizin de kazanmanızı daha iyi yerlere gelmenizi canı gönülden isterim çünkü beğenerek takip ediyorum.

Sahibinden'de ilanları görmeye başladık, üzücü olmuş. Umarım ihtiyacı olanlar da forum sayesinde alabilmiştir.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
RE: Cvp: FORUMA Özel ASUS RTX 3050 8GB ekran kartı 4489TL Olacak! (SINIRLI STOK)

Kerimhan' Alıntı:
Merhabalar,

Benim ihtiyacım yok fırsatım olsa da almayacaktım ama bu tarz durumlarda önceden bilgilendirme yapılıp aktif üyelerin öncelikli talebi doğrultusunda hareket edilse daha yararlı olur diye düşünüyorum. Bu yorumumu da forumda gerçekten ihtiyacı olup da alamayan arkadaşları gördükten sonra yazıyorum. 

Ben de boş zamanlarımda bu forumla vakit geçiren biri olarak görün lütfen. Kötü bir niyetim veya forumu kötülemek gibi bir derdim yok aksine sizin de kazanmanızı daha iyi yerlere gelmenizi canı gönülden isterim çünkü beğenerek takip ediyorum.

Sahibinden'de ilanları görmeye başladık, üzücü olmuş. Umarım ihtiyacı olanlar da forum sayesinde alabilmiştir.

Estafirullah hocam. Her zaman yapıcı eleştirileriniz başımızın üstüne. Bu konuda zaten bir ayar yapmamız gerekiyor. Forum'da emek veren insanlar ürünleri daha kolay alabilecek. Bu sistemler için de geçerli, ekipman vs için de. O yüzden bir duyuru hazırlıyoruz.

Bundan böyle forumda hemen kayıt olup, ürünü alıp giden kişiler için geçerli olmayacak. Emek vermiş, insanlara yardımcı olmuş ve foruma faydalı işler yapmış kişilere vereceğiz.

MrTatar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

Zaten kötü tepkilerin bir çoğu benim gibi yeni üyeler açıksacı forumların modası geçtikten sonra hiç bir forum sitesine girip üye olmayı düşünmüyordum grafik kartı bahanesi ile buraya da üye olduk ama bir çok yararlı paylaşımı görünce hoşuma gitti. Evet bende tepki verdim ama bunu Pchocasına değil malüm siteye tepki verdim. Düşünün 36 yaşında bir adamın hayali altı üstü boş zamanlarında oyun oynamak için toplayacağı bir bilgisayar bize bunu bile reva görüyorlar maalesef ...

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

MrTatar' Alıntı:
Zaten kötü tepkilerin bir çoğu benim gibi yeni üyeler açıksacı forumların modası geçtikten sonra hiç bir forum sitesine girip üye olmayı düşünmüyordum grafik kartı bahanesi ile buraya da üye olduk ama bir çok yararlı paylaşımı görünce hoşuma gitti. Evet bende tepki verdim ama bunu Pchocasına değil malüm siteye tepki verdim. Düşünün 36 yaşında bir adamın hayali altı üstü boş zamanlarında oyun oynamak için toplayacağı bir bilgisayar bize bunu bile reva görüyorlar maalesef ...

Hoş geldiniz hocam aramıza. Faydalı eleştiriler her zaman başımızın üstüne tabii ki. Sadece ortalığı karıştırıp kabuğuna çekilen insanlar gerçekten baltalıyor bazı şeyleri. O yüzden biz de biraz olayları değiştirme kararı aldık. Bundan böyle emek veren insanları biraz daha ön planda tutacağız.

Ekran kartı konusunda da Ağustos - Eylül ve Ekim ayları bol geçecek. En azından durum şu anda bunu gösteriyor.

seku234

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

@"OceanLaB"  tekrardan teşekkürler kart bugün geldi kasaya montajladım baya beğendim :) f/p

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

seku234' Alıntı:
@"OceanLaB"  tekrardan teşekkürler kart bugün geldi kasaya montajladım baya beğendim :) f/p

Baya hızlı gelmiş. Güzel günlerde kullanın :)

clarq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

seku234' Alıntı:

Hocam keşke soğutucu bloğunu yandan çekikte atsaydın millet görmüş olurdu.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın .

seku234

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

kargo baya hızlı geldi cuma kargo cumartesi gidip aldım direk :D yandan görünüşü @"clarq"  @"BatuhanKLC" teşekkürler hocam

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Kartın genel incelemesi ve termal değerlerini de paylaşırsanız alacak kullanıcıların aklında ki tek fan kart alınır mı sorusu cevaplanacaktır. Uzun yıllar keyifli kullanımlar dilerim...

seku234

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

valla tek valorant oynuyorum hikaye modlu ekran kartını zorlayacak bi oyun oynamadıgım için biraz zor benim için :D şuan boşta 29 derece

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

seku234' Alıntı:
kargo baya hızlı geldi cuma kargo cumartesi gidip aldım direk :D yandan görünüşü @"clarq"  @"BatuhanKLC" teşekkürler hocam

Anakartın ışığı muşığı da güzelmiş , keyifle kullan hemşerim  ;)

seku234

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

@"BatuhanKLC"  haha teşekkürler pek ışık takıntım yok :D

Kanst

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Yeni fırsatları bekliyorum :) teşşekkürler

enesNFT

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Bunu kaçırdım çok üzgünüm bir daha gelmeyecek ama yine bir umut yazayım. Rtx2060 veya yine rtx3050 uygun fiyatlara gelebilir mi?

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314

Maalesef arkadaşlar. Lansman kartları olduğu için, Türkiye'ye yeni geldiğinden bu şekilde uyguna veriliyor. Tekrar RTX 3050 için geçerli olmayacak.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri