Önemli PC Hocası Yeni Sistem Nasıl Olsun?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
herkes isteğine göre yazıyor sonuçta. rx 6600 xt veya daha yüksek bir kartla 15 16k civarına bir sistem yapılırsa gayet uygun olur bütçesi bu fiyatlarda olanlar için.
Hocam normalide zaten böyle. Bu sistemi 13.500 den fazla yaparlarsa olmaz zaten. Ayrıca bu sistem giriş-orta değil.

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Hocam normalide zaten böyle. Bu sistemi 13.500 den fazla yaparlarsa olmaz zaten. Ayrıca bu sistem giriş-orta değil.
hocam normali de böyle fakat şuan böyle bir sistem bulmak zor hali hazırlarda olanlar da her an tükenip bitebilir 2 3 tane anca var yok. sistemin yapılacağı zamana göre bu fiyat ya normal olur ya da yüksek. taner abi zaten bu parçaları koysun kendisi fiyatı da ayarlar zannetmiyorum kendisi de 15 16k yapsın böyle sistemi. 13 14k bandından yukarı çıkartmaz. ben sadece ortalama şimdiki fiyatlara nazaran bir şey yazayım dedim.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
hocam normali de böyle fakat şuan böyle bir sistem bulmak zor hali hazırlarda olanlar da her an tükenip bitebilir 2 3 tane anca var yok. sistemin yapılacağı zamana göre bu fiyat ya normal olur ya da yüksek. taner abi zaten bu parçaları koysun kendisi fiyatı da ayarlar zannetmiyorum kendisi de 15 16k yapsın böyle sistemi. 13 14k bandından yukarı çıkartmaz. ben sadece ortalama şimdiki fiyatlara nazaran bir şey yazayım dedim.
Dediğiniz sisteme şuan bakarsak evet 15 16k civarı olabilir fakat taner hocada fiyatı ayarlayacağından 12k iyi olurdu. Ama giriş-orta olacağı için böyle bir sistem mümkün değil.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri