Yeni Sistem BUGÜN Çıkacak!!

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
her şey hazır olduktan sonra duyursanız saati daha iyi olmaz mı ? kaç kişinin vaktini çalıyorsunuz böyle
Video yayınlandıktan sonra duyurulsa herkes "neden önceden söylemediniz geç kaldık herkes almış bu nasıl iş" gibi laflar söyleyeceğinden olabilir mi ?

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Foruma özel olmaz fakat foruma özel stoğa katılıyorum.Daha önce yapmışlardı tekrar yapsalar
Zaten komple foruma özel yapsın belirtmedim atıyorum 100 stok varsa bunun 80 i halka açık olacak 10-20taneside foruma özel. Alamayan arkadaşlar forumda aktif olursa belki bir gün forumdaşlıktan öncelikli olur.

JohnWayne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Satış linki hemen değil de 10-15 dk sonra açılsa çok iyi olur en azından yapabileceğimiz iyileştirmeleri tartışmak için zamanımız olur.

GrindyBoi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
her şey hazır olduktan sonra duyursanız saati daha iyi olmaz mı ? kaç kişinin vaktini çalıyorsunuz böyle
git işine bak 1 saat sonra izle videoyu o zaman arkadaşım gören de adam sırf forumda aktivite oluşturmak için bilgi veriyor sanacak

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Zaten komple foruma özel yapsın belirtmedim atıyorum 100 stok varsa bunun 80 i halka açık olacak 10-20taneside foruma özel. Alamayan arkadaşlar forumda aktif olursa belki bir gün forumdaşlıktan öncelikli olur.
Ben öyle anlamıştım evet forumdakilerin farkı olması gerek.

Deck4rd

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Arkadaşlar yüklenmeyin admine elinden gelen bir şey değil, keyfi bir bekletme mevcut değil, lütfen sabırlı olalım.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Satış linki hemen değil de 10-15 dk sonra açılsa çok iyi olur en azından yapabileceğimiz iyileştirmeleri tartışmak için zamanımız olur.
Bence bu yanlış gerçekten bekleyip F5 atanlar hızlı alabilir 10 dk sonra al satçılar yuvalarından çıkıp sistemlere saldırıyor.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hocam , yazılan yorumları okumayıp yorum yapmak mantıklı değil. 19.30 a yetiştirmeye çalışıyorum dendi , kesin 19.30 da çıkacak denmedi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri