PC Hocası Forum Admin Alım Duyurusu

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,078
Dostlar başvurularınız için teşekkür ederim. Hepsine tek tek bakıp, doğru bir arkadaş veya arkadaşımızı seçeceğiz. Önümüzdeki hafta duyurusunu yapıyor oluruz.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Dostlar başvurularınız için teşekkür ederim. Hepsine tek tek bakıp, doğru bir arkadaş veya arkadaşımızı seçeceğiz. Önümüzdeki hafta duyurusunu yapıyor oluruz.
Konuda sadece sizin isteklerinizi gördüm. Seçilecek arkadaşın istekleri konusunda fikriniz nedir ?

Bu arada konuyu yeni gördüm başvuru yapmadım ben.

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,078
Konuda sadece sizin isteklerinizi gördüm. Seçilecek arkadaşın istekleri konusunda fikriniz nedir ?

Bu arada konuyu yeni gördüm başvuru yapmadım ben.

Kazan - kazan mantığı. Herkesin farklı beklentileri olabilir. Ancak burada öncelik bizim taleplerimizin karşılanabiliyor olması. Bunun karşılığında da talep eden arkadaşın beklentileri konuşulur. Orta yol bulunacaktır.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Kazan - kazan mantığı. Herkesin farklı beklentileri olabilir. Ancak burada öncelik bizim taleplerimizin karşılanabiliyor olması. Bunun karşılığında da talep eden arkadaşın beklentileri konuşulur. Orta yol bulunacaktır.
Anladım. Başvuranlar arasında taleplerinizi karşılayacak kişiler çıkmazsa bir kaç arkadaşımı yönlendirebilirim.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocam görüşme yapacaksanız hangi kanal üzerinden yapılacak ? Olumsuz geribildirim verilecek mi yoksa yapılan duyuruya göre biz mi sonucu anlayacağız ?

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,078
Hocam görüşme yapacaksanız hangi kanal üzerinden yapılacak ? Olumsuz geribildirim verilecek mi yoksa yapılan duyuruya göre biz mi sonucu anlayacağız ?

Bu konu üzerinden admin arkadaşlarımızı etiketleyeceğiz. Doğal olarak başvuran herkes bu konudan görebilir detayları.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Bence seçilen kişiye zaten mail üzerinden ulaşılır. Sonra burada açıklama yapılır geri kalanlar da zaten seçilmemiştir.
Başvuruda telefon numaram da var. Postaya forumlardan çok mail geldiği için gözden kaçmaması adına tek bir noktaya odaklanmak için sordum hocam.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Başvuruda telefon numaram da var. Postaya forumlardan çok mail geldiği için gözden kaçmaması adına tek bir noktaya odaklanmak için sordum hocam.
Güzel detaymış aslında. Mail üzerinden başvuru yapılıyor oradan yanıt alınır diye düşünülüyor ama başka iletişim yeri de olmalı. Mantıklı.

zxead

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
uğur hoca çok başkaydı be

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri