Önemli Duyuru PC Hocası Yeni Sistem Detayları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
Bunu gördükten sonra hiç gitmesem mi diyorum keşke internet satışı da olsaydı

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,166
Bunu gördükten sonra hiç gitmesem mi diyorum keşke internet satışı da olsaydı
Eğer gitme imkanınız varsa gitmenizi öneririm.
Çünkü konu içerisinde verilen bilgiler, sistemin rakipsiz olduğunu düşündürtüyor.
Yani aslında siz RTX 3070'in üstü bir ekran kartı satın alıyorsunuz,
Ekran kartının yanında "Anakart + Ram + İşlemci + SSD + Kasa + Psu" hediye ediliyor gibi.
Eğer gittiğiniz zaman, ürünü satın alamama gibi bir durumunuz olacaksa zaten bunu önceden hissedersiniz.
Ama eğer satın alırsanız, son dönemlerdeki en uygun fiyatlı sistemi satın almış olursunuz. Buna değecektir.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Giden olursa yoğunluğun fotoğrafını çekip forum ile paylaşabilirmi? :D.

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
10Tane stok foruma özel ayarlanabilir mi kazanan arkadaşlar kimlik bilgilerini size verir sizde itopya yetkililerine iletirsiniz @OceanLaB

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
Daha önce de belirtmiştim ayarlanacagını söylemişti taner hocam bende.Foruma yardımcı olan arkadaşların ufakta olsa bir avantaja sahip olmalı. Hem böyle yaparak insanların pchocası foruma üye olarak F/P sistemleri o an alamasalar bile forumda insanlara yardımcı oldukları için o ürünü satın alabilir ve pchocası forumun kitlesi genişletilebilir.

xRosita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
ben okmeydanındayım ihtiyacım da yok ama arkadaş gidelim diyor. airporta cuma günü açılış sabahı gitmiştik, 1,5 saat beklemiştik. kasalar da çok bekletiyorlar. biz gideriz muhtemelen ama izdihama hazırlıklı gelin ve en az 2 saat beklenir.

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
Çünkü konu içerisinde verilen bilgiler, sistemin rakipsiz olduğunu düşündürtüyor.
Ekran kartının yanında "Anakart + Ram + İşlemci + SSD + Kasa + Psu" hediye ediliyor gibi.
Eğer gittiğiniz zaman, ürünü satın alamama gibi bir durumunuz olacaksa zaten bunu önceden hissedersiniz.
Ama eğer satın alırsanız, son dönemlerdeki en uygun fiyatlı sistemi satın almış olursunuz. Buna değecektir.
Valla hocam şanssız birisiyim ama gidicem ya. Keske fiyati belli olsaydi tam olarak 16k mi 17k mi 18k mi ona gore gitseydik

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
ben okmeydanındayım ihtiyacım da yok ama arkadaş gidelim diyor. airporta cuma günü açılış sabahı gitmiştik, 1,5 saat beklemiştik. kasalar da çok bekletiyorlar. biz gideriz muhtemelen ama izdihama hazırlıklı gelin ve en az 2 saat beklenir.
2 saat neyi bekleriz hocam

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,166
Valla hocam şanssız birisiyim ama gidicem ya. Keske fiyati belli olsaydi tam olarak 16k mi 17k mi 18k mi ona gore gitseydik
Çekiliş/Kura tarzı bir durum olmadığından, çokta şansa bakmıyor. Erken kalkan yol alır hesabı.
Bugün vaktiniz varsa önceden gidip bakabilirsiniz. Belki oradaki personeller herhangi bir bilgi verebilir.
Muhtemelen ürün ile ilgili fiyat, bileşen, stok vb. bilgileri alamazsınız ama belki nasıl satılacağını söylerler.
Pazar günü de ona göre erken saatlerde gidip beklemeye başlarsınız.

alp25dt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Valla hocam eğer 16 17k ya 3080 sistem çıkarırsanız yer yerinden oynar o kadar net konuşuyorum. Ekran kartı fiyatına kasa psu Ram işlemci anakart alıyorsun manyak bir şey olur.

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
Çekiliş/Kura tarzı bir durum olmadığından, çokta şansa bakmıyor. Erken kalkan yol alır hesabı.
Bugün vaktiniz varsa önceden gidip bakabilirsiniz. Belki oradaki personeller herhangi bir bilgi verebilir.
Muhtemelen ürün ile ilgili fiyat, bileşen, stok vb. bilgileri alamazsınız ama belki nasıl satılacağını söylerler.
Pazar günü de ona göre erken saatlerde gidip beklemeye başlarsınız.
Haklısınız aslında. Birde mesela telefonla aradim acibadem şubesine yönlendirdi

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Kesinlikle katılıyorum yakın tarihte rtx 3080 en düşük 15800 TL fiyata düştü.Taner hoca 18kya full sistem çıkaracak sanrıım.Aslında 3060lı f6dan daha f/p ve sistem olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri