Fırsat PCH V3.1 Yeni Sistem 8.999Tl!!

hazerfen01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Forumda takılmadığın belli oluyor. Instagram , Facebook grubu ve forum üzerinden sistemin geleceğine dair şeyler paylaşıldı :D
Paylaşıldı gördümde ben aldigimda 4 5 gün sonra paylasildi şöyle efsane sistemler 2 hafta oncedende olsa ufak spoiler hakediyor

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Paylaşıldı gördümde ben aldigimda 4 5 gün sonra paylasildi şöyle efsane sistemler 2 hafta oncedende olsa ufak spoiler hakediyor
2 Hafta önceden bilgi verilebileceğini sanmıyorum çünkü sistemler 2 hafta önceden hazırlanma aşamasında oluyor , ayarlanıp ayarlanamayacağı belli oluyor. Kimse keyfine göre bir şey belirtmiyor.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Bence forumun amacı önceden öğrenmek birazda böyle bi sistem fp sistem gelme ihtimali var diye söylenebilir neyse iş işten gecti forumda durmaninda tek avantaji fiyat oldu
Yanlış anlamayın ama kimseyi forumda zorla tutmuyoruz. Sürekli bu şekilde devam eden bir sistemin de değişeceğini sanmıyorum.

TÜRK YILDIZLARI

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Kusura bakmayın da gencergaming kadar dandik bir site görmedim hayatımda. Geçen seferki gibi sepete eklenmiyor , ekledin diyelim ödeme adımında ürün stok tükeniyor, yani gördüğüm en berbat site bu benim kendi şahsi fikrim. Taner hocama yinede çok teşekkürler. Ben bilgisayarı kendim için değil forumda alamayan birisi için aynı fiyat üzerinden kendisine teslim edecektim.

omega401

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
gencergaming sepete eklenen ürünü silip duruyor 19.02 den beri deniyorum aldığıma eminim

vonaleee

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
gençer ile benim de kötü anılarım oldu defalarca ama nasıl olduysa bu sefer tek takılma olmadan aldım hatta ikinciyi de denedim öylesine son adımda sepeti boşa attı

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
site bilerek satın aldırmadı sımdı de fıyat degıstı sepete eklene sey nasıl her seferınde bıtıp bıtıp tekrar stoga gırdı ya boyle sey mı olur ayıp valla.

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
çocuk ka defa sepete ekledı odemeye gıttı her seferınde fıyat degıstı dedı gerı geld stok hala var hep ödeme ekranında degıstı stok nedense

sgfsdf

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
bu arada alacakların b450'e anakarta geçmesini öneririm. 5500'ü undervoltage yaparak stok fanla daha iyi verim elde edebilirsiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri