Eren Al kullanıcısının son içeriği

1. Eren Al

Ağ Bağdaştırıcısı Sorunu

Merhaba, yiğenimin masüstü bilgisayarında ethernet kablosu takılı olmasına rağmen internet gelmiyor. Sorunları düzelt dediğimde ağ bağdaştırıcısı driverının yüklü olmadığını söylüyor. Fakat yüklememe rağmen yinede aynı sorunla karşılaşıyorum ayrıca aygıt yöneticisinde ağ bağdaştırıcıları yok. Bu...
  2. Eren Al

No Signal sorunu

Sorunun kaynağı kasa ile ekran arasındaki kabloda olabilir. Kabloyu tam taktığınızdan emin olun, eğer yine aynı hatayı alıyorsanız kabloyu bir bilgisayarcıya götürün ve orda deneyin. Bilgisayarcıda herhangi bir sıkıntı çıkmazsa sorun donanım parçalarınızda olabilir.
  3. Eren Al

Max 300TL Kulaklık Önerisi Mayıs (2022)

Taner hocamızın geçtiğimiz gün yayınladığı videoda 279TL ye kulaklık vardı. Bence videoya bakabilirsin. Videodan sonra alanların neredeyse hepsi çok olumlu tepki verdi. Özelliklede mikrofon kalitesi kullanıcılar tarafından çokça beğenildi.
  4. Eren Al

Büyük, Çok Büyük, Daha da Büyük Klavye Önerisi

Merhaba isteğin doğrultusunda biraz araştırma yaptım fakat klavyelerin boyutları hakkında pek bilgi verilmediği için net öneriler veremem. Bulduğum bir kaç tane fiyatı uygun klavye var aşağıdaki linklerden bakabilirsin. İçlerinden sadece logitech pahalı gelebilir. 1-...
  5. Eren Al

Oyuna Girince Yenileme Hızı Düşüyor

Bide kapatıp dener misiniz
  6. Eren Al

Asus ROG STRIX GO CORE mu? SteelSeries Arctis Prime mı?

Bence SteelSeries daha iyi. Soru cevap kısımlarına bakıldığında SteelSeries'in daha kaliteli olduğu anlaşılıyor. Asus'da aktif gürültü engelleme olmaması en başta gelen dezavantaj.
  7. Eren Al

Oyuna Girince Yenileme Hızı Düşüyor

1- Monitörün kaç Hz destekliyor? 2- HDMI mı yoksa DP mi kullanıyorsun? 3- Hangi oyunda oluyor bu sorun? 4- Kaç Hz de kullanmaya çalışıyorsunuz? 5- Freesync ya da G Sync açık kalmış olabilir mi? Yani FPS i 60Hz'e sabitlemiş olabilirsin oyun ayarlarından kapatabilirsin. İlk başta bu sorulara...
  8. Eren Al

Hangi Laptopu Almalıyım?

Bana sorarsan Casper alma derim RAM olarak az kalmış 8GB Taner Hocamızın da dediği gibi "Bu zaman da oyun oynamak istiyorsan 16GB Ram şart". Asus ve Monster'a gelirsek birbirlerine çok yakınlar ama Asus Laptop konusun da biraz daha iyi olabilir.
  9. Eren Al

PS KOLU ÖNERİ (Mayıs 2022)

Eğer basit bir şey istiyorsan bunu alabilirsin: https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_goldmaster-gp-307-pc-uyumlu-oyun-kolu-1099411.html?_sgm_campaign=scn_9e91edbd64000&_sgm_source=1099411&_sgm_action=click Ama daha gösterişli bir şey istiyorsan buna da bakmanı öneririm...
  10. Eren Al

Turkcell'de ASUS TUF H7 Kulaklık 399 TL ve ROG Strix Evolve Mouse 299 TL!

İhtiyacı olan biri için gayet iyi bir fırsat. Alanlara şimdiden hayırlı olsun.
  11. Eren Al

27" Monitör için RGB Led Şerit Tavsiyesi Bütçe 200 TL

Bildiğim kadarıyla kesebiliyoruz ama kestikten sonra lehim yapmanız lazım.
  12. Eren Al

27" Monitör için RGB Led Şerit Tavsiyesi Bütçe 200 TL

Az önce grup içerisinde bir kişi daha RGB LED tavsiyesi istemişti ona da aynı ledi attım. İnceleme vidosunu da aşağıya bırakırım. RGB LED: https://urun.n11.com/serit-led/serit-led-rgb-5-metre-5050-smd-double-pcb-300-ledli-tak-calistir-P229341422 RGB LED İnceleme:
  13. Eren Al

7 Metre RGB LED Önerisi (Mayıs 2022)

n11'de bulduğum bir tane var. İnceleme videosunu da buldum linkleri aşağı bırakıyorum. RBG LED: https://urun.n11.com/serit-led/serit-led-rgb-5-metre-5050-smd-double-pcb-300-ledli-tak-calistir-P229341422 RGB LED İnceleme:
  14. Eren Al

AMD YENİ EKRAN KARTLARINI TANITTI!

Merhaba dostlar, AMD beklenen yeni ekran kartlarını tanıttı. Bunlar AMD Radeon RX 6950 XT, AMD Radeon RX 6750 XT, AMD Radeon RX 6650 XT. Aşağıda paylaşacağım fotoğraflardan detaylı bilgileri görebilirsiniz. AMD Radeon RX 6950 XT Grafik Testi Sonuçları: AMD Radeon RX 6750 XT Grafik Testi...
  15. Eren Al

Ekran Kartı Alım Satım

Şu anda aklıma gelen sadece MSI Radeon RX 6500 XT var (4600 TL)...
Geri