MAO kullanıcısının son içeriği

1. MAO

Amazon Siparişlerim Çok Gecikiyor

Bu ara bazı ürünlerde, muhtemelen yerel depolarında olmayanlarda gecikme oluyor ertesi gün teslim diyen ürünler bile 2-3 günde gelmeye başladı genel bi sıkıntı var sanırım
  2. MAO

AMD Ryzen 5 5600x hakkında bilgi?

"Daha iyi bir soğutucu dediğiniz amd nin stok fan ı :) " yorumunuza ıstınaden söyledim.. Orda kıyasladığım amd stok fanı değil @atakan6842 hocamın yazdığı "ID-Cooling SE-234 kule tipi soğutucu öneririm. 66-73 dereceyi geçmiyor." ifadesiydi. Bendekine nazaran çok daha iyi bir kule soğutma ile...
  3. MAO

"ID-Cooling SE-234 kule tipi soğutucu öneririm. 66-73 dereceyi geçmiyor." demiş stok soğutucu dememiş ;)
  4. MAO

Snowman t5 gibi ucuz bir soğutucu ve coolermaster cryofuse termal macun ile maks 60-61 dereceyi görüyorum üzerine çıkmıyor. Kasa kapağını açınca 56-57 dereceye düşüyor kasa havalandırmam da nispeten iyi önde 14cm, arkada ve tavanda 12 cm akasa viper s flow fan mevcut, sizin daha iyi bir soğutucu...
  5. MAO

Çözüldü Termal Macun Yenileme

Padleri değiştirmenize gerek olduğunu sanmıyorum çok güç çeken ve ısınan bir kart değil zaten. Değiştirmeye niyetlenirseniz de aynı mm kalınlığında almaya özen gösterin bu önemli. Daha iyi macunlar da alınabilirdi ama fiyat performans ürünler işinizi görür çok masraf yapmaya gerek yok.
  6. MAO

Çözüldü Geforce GTX 1660 Super

aşağı yukarı 2.5 yıldır msi gtx 1660 süper kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım gayet performansından memnunum tabi ben alırken 2k dı sıfır fiyatı ve fiyatına göre çok çok iyiydi. Burada önemli olan aldığınız fiyat o fiyata daha iyi kartlar var mı o önemli, yoksa kart her oyunda 1080p için...
  7. MAO

Streamlabs OBS hata sorunu

Streamlabs obs yi son sürüme güncelleyin öyle deneyin hala kapanıyorsa.Sisteminizin kaldırabileceğinden daha yüksek ayarlarda yayın yapmaya çalışıyorsunuz muhtemelen . Ram kesinlikle arttırılmalı 8Gb yetersiz, işlemci gücünüz de yayın için maalesef düşük. Yayın çözünürlüğü ve yayın fps ini...
  8. MAO

PCH F6 sisteme Windows 10 mu 11 mi ?

Şahsen Win 11 kullanıyorum ancak bazı sıkıntıları oluyor kullanışlılık açısından da win 10 göre ufak tefek dezavantajları var. Win 10 kurmanızı tavsiye ederim şuan 11 e göre daha stabil
  9. MAO

Kasamdan değişik bir ses geliyor

Gigabyte B560M Aorus Pro Ax Coil Whine Sound benzer bir sorun buldum videoyu izleyin sesi benziyor ve gigabyte anakartların muhtemel aynı bobini kullanan serilerinde karşılaşan kullanıcılar olmuş. Anakart üzerindeki bobinlerden geliyor . Ürün garanti kapsamındaysa garantiye gönderin
  10. MAO

herhangi bir overclock yaptınız mı işlemci stok hızlarında mı çalışıyor?
  11. MAO

Asus ghosting iadesi

14 günlük iade süresi dolduysa zor gibi, asusa has böyle bir iade durumu varsa eğer (ki hiç duymadım bunu) çünkü 6 ay uzun bir süre ciddi şekilde suistimal edilebilir, satıcı ile iletişime geçin kabul etmezse ki büyük ihtimalle etmez. Asus müşteri hizmetleri ile görüşün onların direktifleri ile...
  12. MAO

Anakart üzerinde buzzer mevcut mu? Sonradan falan taktınız mı? Buzzer yada mosfet tetikleme sesi gibi fan ve hdd değilse eğer geriye bunlar geliyor aklıma
  13. MAO

Çözüldü Hız Düşüklüğü

Windows arka planda sürücü ve güncelleştirme indiriyodur onlar bitsin sürücüler de yüklensin kuvvetle muhtemel düzelicektir
  14. MAO

CS:GO 10 Yaşında!!

Vay be daha dün gibi :)
  15. MAO

144hz monitörde max kaç fps alırız?

Aynen öyle onu unutmuşum hocam, teşekkürler
Geri